StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

UEBLER: bagażnik rowerowy za pół ceny!

Renomowana firma Uebler z przytupem wkracza na polski rynek z ciekawą promocją przeznaczoną dla klientów końcowych. Zwycięzca konkursu otrzyma zwrot 50% ceny bagażnika, a w związku z tym, że bagażniki Uebler to modele segmentu premium mowa tu o niebagatelnej kwocie. Co tu ukrywać, bagażniki Uebler to nowość na rynku, w dodatku najwyższej półki cenowej, więc ich sprzedaż w tym sezonie z pewnością nie pójdzie w tysiące, mimo, że są to jedne z najpopularniejszych bagażników u naszych zachodnich sąsiadów, a więc szansa na wygraną jest bardzo duża jeśli wykażecie drodzy Państwo troszkę inicjatywy.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

1. Kupić dowolny model bagażnika marki UEBLER (kliknij i sprawdź ofertę) u autoryzowanego sprzedawcy StrefaKierowcy.pl w okresie od 01.03.2017 - 31.07.2017
2. Zrobić ciekawe zdjęcie kupionego bagażnika zamontowanego na haku auta z rowerami.
3. Wysłać zdjęcie wraz kopią dowodu zakupu na adres info@ueblerpolska.pl do 15.08.2017 podając swoje imię, nazwisko oraz kontaktowy numer telefonu. Uczestnik konkursu kupując 1 bagażnik może nadesłać max. 3 zdjęcia konkursowe.

Nagroda:

W konkursie zostanie przyznana jedna nagroda, którą jest zwrot 50% ceny zakupu bagażnika.

Nagroda ta zostanie przyznana autorowi najciekawszego zdjęcia.

Szczegółowe informacje o zasadach konkursu w załączonym regulaminie.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Romer KidFix Sict, kolor Black Thunder (Trend Line)
Side Impact Cushion Technology (SICT) składa się z napełnionych powietrzem poduszek kontrolujących energię, która redukuje dziecku znajdującemu się w foteliku energię powstającą na skutek uderzenia bocznego o ponad 25%*. Bezpieczny i wygodny KIDFIX SICT dla starszych dzieci z systemem ISOFIT lączy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe i zapewnia jeszcze większa ochronę. Następnie dziecko przypina się w foteliku przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik można stosowac również bez elementów zatrzaskowych ISOFIT tylko za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa.

Produkty firmy Romer oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju. Na potwierdzenie tego faktu każdy fotelik posiada specjalny hologram, dzięki któremu klient zyskuje dodatkowe przywileje.

AKCJA HOLOGRAM!

Każdy klient, który począwszy od dnia 13.10.2011 r zakupi w naszym sklepie fotelik marki Romer, zyska prawo do bezpłatnego przedłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 6 miesięcy (łącznie będzie to więc aż 30!).

Klient może także zdecydować się na przedłużenie gwarancji do 36 miesięcy, jednak taka usługa podlega już dodatkowej opłacie (50 zł brutto).

W celu przedłużenia gwarancji należy udać się na stronę internetową www.britax-roemer.com.pl i wypełnić formularz.

Od klientów wymagane jest aby podali następujące dane:
  • imię i nazwisko
  • e-mail
  • wybór rodzaju przedłużenia gwarancji (bezpłatna o 6, lub płatna o 12)
  • numer seryjny fotelika
  • numer seryjny hologramu

Warunkiem uzyskania dodatkowego okresu gwarancji jest rejestracja fotela w okresie 90 dni od daty zakupu (wiążąca jest data paragonu/faktury).
Szukaj