Odbiór zwrotów kurierem StrefaKierowcy.pl


Pomimo tego, że staramy się, aby strona sklepu jak najdokładniej przedstawiała oferowane produkty, zdajemy sobie sprawę, że mogą Państwo mieć potrzebę zrealizowania zwrotu zakupionego na odległość towaru powołując się na prawo konsumenckie.

W takiej sytuacji przeważnie konieczna jest wizyta na poczcie czy placówce partnerskiej firmy kurierskiej. Zgodnie z zaleceniami akcji #zostańwdomu propagującej ograniczenie przemieszczania się przygotowaliśmy dla Państwa możliwość realizacji zwrotu za pomocą kuriera, którego przyślemy pod wskazany przez Państwa adres.

Koszt takiej usługi to 25 zł brutto. Podany koszt to cena odbioru jednej paczki. Jeśli zwracany towar wymaga wysyłki w kilku paczkach kwotę 25 zł należy pomnożyć przez ich liczbę. Cena ta nie obejmuje akumulatorów samochodowych oraz boksów dachowych - w wypadku tego asortymentu koszt zwrotu towaru jest ustalany indywidualnie.

Ogóle warunki zwrotu i procedury zwrotu znajdują się na stronie informacyjnej:

https://www.strefakierowcy.pl/page/zwroty_2

W wypadku chęci skorzystania z odbioru paczki naszym kurierem po wypełnieniu formularza reklamacji prosimy o kontakt z na adres info@strefakierowcy.pl z podaniem numeru reklamacji, adresu odbioru paczki i preferowanej daty.

Jeśli zwracany towar będzie dostarczony w stanie niezmienionym otrzymają Państwo zwrot środków pomniejszony o 25 zł tytułem kosztu transportu.

Uczulamy, aby odsyłany towar właściwie zabezpieczyć na czas transportu, tak aby dotarł do nas bez uszkodzeń, które mogłyby dyskwalifikować możliwość uznania Państwa zwrotu.
Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Produkty sezonowe
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL to profesjonalne narzędzie diagnostyczne wyposażone w złącze OBDII, przeznaczone do diagnostyki samochodów osobowych wyposażonych w system OBDII. Łączy się za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki czemu możesz umieścić swój komputer lub urządzenie mobilne w dowolnym miejscu, zwiększając tym samym swobodę wykonywanej diagnostyki.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13