Lightbox - produkt -- stopka

Administratorem danych osobowych, w tym wypadku powierzonych danych kontaktowych, jest Strefakierowcy.pl Tomasz Wincenciak, ul. Gersona 28,30-818 Kraków

Podając dane kontaktowe wyrażam zgodę na przetwarzanie ich przez StrefaKierowcy.pl Tomasz Wincenciak, Gersona 28, 30-818, Kraków, NIP 6811939607 w celach związanych z wykorzystaniem ich do nawiązania kontaktu ze mną przez firmę StrefaKierowcy.pl Tomasz Wincenciak. Mam świadomość, że przysługuje mi prawo kontroli przetwarzania danych, w tym
uzyskiwania informacji, żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia. Strefakierowcy.pl Tomasz Wincenciak oświadcza, że dane kontaktowe nie będą wykorzystywane w innych celach aniżeli nawiązanie kontaktu przez pracownika Serwisu internetowego strefakierowcy.pl.
THULE VeloCompact 927
Kompaktowy, lekki bagażnik Thule do przewozu rowerów, przeznaczony do codziennego użytku. Mieści 3 lub 4 rowery (do 4 roweru wymagany jest adapter). Nasza rekomendacja.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 927 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 13/7 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM MODELEM VELOCOMPACT 926 WYPOSAŻONYM W ŚWIATŁO COFANIA - KLIKNIJ.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)