StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Koszty wysyłki

Koszt dostawy różni się od asortymentu, który jest podzielony na 4 podstawowe grupy:

- produkty "normalne", których koszt dostawy rozpoczyna się od 9,9 zł w przypadku skorzystania z Paczkomatu oraz od 16 zł w przypadku wysyłki kurierskiej (zalicza się do nich większość produktów z kategorii: Akcesoria różne, Akcesoria GSM, Bagażniki, CB-Radio, Dywaniki, Foteliki, Chemia, Oleje, Tablety, GPS),

- produkty oznaczone symbolem "darmowa dostawa" (wybrane produkty, objęte taką promocją mogą odnaleźć Państwo w każdej grupie towarowej),

- opony, które doręczamy już od 15 zł,

- akumulatory, których koszt wysyłki rozpoczyna się od 45 zł (wraz z ustawową kaucją),

- odbiór osobisty jest bezpłatny.

Podsumowanie łącznych kosztów dostawy jest zawsze widoczne podczas składania zamówienia.

UWAGA! Ważna informacja dla korzystających z PACZKOMATÓW

Z racji tego, że pojemność Paczkomatów jest ograniczona, obsługa sklepu, po złożeniu przez Państwa zamówienia weryfikuje czy może być ono przekazane do wskazanego przez Państwa Paczkomatu ze względu na gabaryty zamówionych towarów. W przypadku stwierdzenia, że zamówione produkty przekraczają wymiarami maksymalną pojemność komory Paczkomatu sklep zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany formy dostawy na przesyłkę kurierską (jej koszt rozpoczyna się od 16 zł).

Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj