Koszty wysyłki

Koszt dostawy różni się od asortymentu, który jest podzielony na 3 podstawowe grupy:

1. Produkty "normalne", których koszt dostawy rozpoczyna się od 11,5 zł w przypadku skorzystania z Paczkomatu oraz od 15 zł w przypadku wysyłki kurierskiej,

2. Produkty oznaczone symbolem "darmowa dostawa" (wybrane produkty, objęte taką promocją mogą odnaleźć Państwo w każdej grupie towarowej)

Powyższe podstawowe koszty dostawy obowiązują w przypadku wyboru formy płatności "Przelew". Zaznaczenie opcji "Szybki przelew/karta" powoduje doliczenie do kosztu wysyłki prowizji w wysokości 1% wartości koszyka.

W przypadku wysyłki za pobraniem do kosztu wysyłki doliczana jest opłata w wysokości 4 zł.

3. Akumulatory samochodowe, których koszt wysyłki rozpoczyna się od 30 zł, szczegółowy cennik podany jest na karcie produktu. Akumulatory motocyklowe wysyłane są jako produkty "normalne".

Odbiór osobisty dowolnego towaru jest bezpłatny.

Podsumowanie łącznych kosztów dostawy jest zawsze widoczne podczas składania zamówienia.

Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Osłona Przeciwszronowa WINTER L
Przeciwszronowa osłona na szybę WINTER klasy BASIC- praktyczna osłona skutecznie chroniąca przednią szybę pozostawionego na zewnątrz pojazdu przed osadzającym się szronem, lodem, śniegiem. Pozwoli zaoszczędzić czas, poświęcany na codzienne „zdzieranie” lodu lub przymarzniętego śniegu z szyby, a także ochroni ją przed zarysowaniem, uszkodzeniem, zabrudzeniem. Produkt ekologiczny i ekonomiczny- wielokrotnego użytku.

Wykonana z wysokogatunkowego materiału SPUNBOND - bardzo mocnego, wytrzymałego a przede wszystkim odpornego na przymarzanie. Osłona WINTER wykonana jest w bardzo praktycznym czarnym kolorze. Produkt zaprojektowany głównie z myślą o właścicielach samochodów, którzy nie mają możliwości garażowania. Produkt bardzo łatwy w czyszczeniu, osłonę można prać w temperaturze 40°. Osłona jest bardzo łatwa w zakładaniu i ściąganiu – montaż odbywa się poprzez przytrzaśnięcie jej przednimi drzwiami.
Dywaniki gumowe Skoda Fabia (2014-) FROGUM
Najwyższej jakości dywaniki samochodowe polskiej firmy Frogum w klasycznym czarnym kolorze. Są dedykowane do konkretnego modelu pojazdu co gwarantuje ich idealne dopasowanie. Guma z której wykonany jest dywanik jest gruba i elastyczna, dzięki czemu charakteryzują się wysoką trwałością. Materiał, z którego wykonane są dywaniki jest bezwonny i bezpieczny dla człowieka.