Jak dobrać filtry marki Knecht (Mahle)?

Filtry mają różne konstrukcje i zależnie od typu pojazdu mogą znacznie różnić się zarówno pod względem budowy jak i zasady działania.

Aby dobrać odpowiedni filtr do danego samochodu należy kierować się konfiguratorem na stronie producenta (kliknij aby przejść).

WAŻNE: zwracamy uwagę, że zdjęcia filtrów na naszej stronie są poglądowe. Po znalezieniu Państwa pojazdu w wyszukiwarce, otrzymają Państwo zwrotnie listę pasujących filtrów, wraz z ich najbardziej aktualnymi szkicami technicznymi.

Po sprawdzeniu jakie filtry są kompatybilne z Państwa samochodem można je łatwo odnaleźć w naszym sklepie wpisując do wyszukiwarki w górnej części strony strony symbol filtru, np:
  • OC467
  • LA396
  • LX1631

WAŻNE: symbol do wyszukiwarki należy wpisać bez spacji pomiędzy literami a cyframi, jednym ciągiem znaków, tak jak na przykładach zamieszczonych powyżej.
THULE VeloCompact 927
Kompaktowy, lekki bagażnik Thule do przewozu rowerów, przeznaczony do codziennego użytku. Mieści 3 lub 4 rowery (do 4 roweru wymagany jest adapter). Nasza rekomendacja.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 927 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 13/7 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA.

ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWYM MODELEM VELOCOMPACT 926 WYPOSAŻONYM W ŚWIATŁO COFANIA - KLIKNIJ.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)