StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Jak dobrać bagażnik bazowy Atera Signo do swojego samochodu?

Dobór bagażnika Atera dla auta bez relingów


Dobór odpowiedniego bagażnika bazowego firmy Atera do danego pojazdu jest niezwykle prosty, dzięki zestawieniu pojazdów i kompatybilnych z nimi bagażników, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

Kliknij tutaj, aby przejść do tabeli

1. Pierwszym etapem jest odnalezienie swojego pojazdu w spisie modeli. Przy wyszukiwaniu należy zwrócić szczególną uwagę na różne wersje pojazdów. Przy poszczególnych modelach mogą Państwo odnaleźć następujące dopiski:

RR - samochód z tradycyjnymi relingami
IR - samochód z relingami zintegrowanymi (bez prześwitu pomiędzy karoserią a relingiem)
FP - samochód z fabrycznymi punktami montażu
CM - samochód z montażem przewidzianym za krawędź dachu

Brak dopisku oznacza, że auto posiada tzw. "goły" dach, bez żadnych z powyższych udogodnień montażowych.

2. Po odnalezieniu auta sprawdzamy, czy dla danego modelu istnieje kompatybilny bagażnik. Jeśli tak jest, to w kolumnie podpisanej "ATERA / INNO" odnajdziemy odpowiedni zapis. Np:3. Bagażniki ATERA sprzedawane są zawsze w kompletach (cena obejmuje 4 stopy i 2 belki). Poprawne dobranie modelu bagażnika według wskazówek tu zawartych gwarantuje, że w otrzymanym zestawie odnajdą Państwo wszystkie elementy niezbędne do zamontowania bagażnika na pojeździe.

4. Odpowiedni model bagażnika wskazany przez przewodnik można łatwo odnaleźć na stronie wpisując do wyszukiwarki w górnej części witryny jego numer katalogowy, w tym wypadku:
  • 045 264W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu.

Dobór bagażnika Atera - wyszukiwarka online


Możesz także skorzystać z wyszukiwarki online na stronie firmy Atera (wyszukiwarka działa w Języku angielskim lub niemieckim). Po uzyskaniu numeru bagażnika kompatybilnego z twoim pojazdem w konfiguratorze na stronie firmy Atera, możesz go łatwo odnaleźć u nas wpisując do wyszukiwarki w górnej części naszej strony jego sześciocyfrowy numer (np. 045264).

dobór bagażnika atera sklep kraków
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Romer KidFix Sict, kolor Black Thunder (Trend Line)
Side Impact Cushion Technology (SICT) składa się z napełnionych powietrzem poduszek kontrolujących energię, która redukuje dziecku znajdującemu się w foteliku energię powstającą na skutek uderzenia bocznego o ponad 25%*. Bezpieczny i wygodny KIDFIX SICT dla starszych dzieci z systemem ISOFIT lączy fotelik z punktami mocowania ISOFIX w pojeździe i zapewnia jeszcze większa ochronę. Następnie dziecko przypina się w foteliku przy pomocy trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Fotelik można stosowac również bez elementów zatrzaskowych ISOFIT tylko za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa.

Produkty firmy Romer oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju. Na potwierdzenie tego faktu każdy fotelik posiada specjalny hologram, dzięki któremu klient zyskuje dodatkowe przywileje.

AKCJA HOLOGRAM!

Każdy klient, który począwszy od dnia 13.10.2011 r zakupi w naszym sklepie fotelik marki Romer, zyska prawo do bezpłatnego przedłużenia okresu gwarancji o dodatkowe 6 miesięcy (łącznie będzie to więc aż 30!).

Klient może także zdecydować się na przedłużenie gwarancji do 36 miesięcy, jednak taka usługa podlega już dodatkowej opłacie (50 zł brutto).

W celu przedłużenia gwarancji należy udać się na stronę internetową www.britax-roemer.com.pl i wypełnić formularz.

Od klientów wymagane jest aby podali następujące dane:
  • imię i nazwisko
  • e-mail
  • wybór rodzaju przedłużenia gwarancji (bezpłatna o 6, lub płatna o 12)
  • numer seryjny fotelika
  • numer seryjny hologramu

Warunkiem uzyskania dodatkowego okresu gwarancji jest rejestracja fotela w okresie 90 dni od daty zakupu (wiążąca jest data paragonu/faktury).
Szukaj