StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Jak dobrać bagażnik bazowy Atera Signo do swojego samochodu?

Dobór bagażnika Atera dla auta bez relingów


Dobór odpowiedniego bagażnika bazowego firmy Atera do danego pojazdu jest niezwykle prosty, dzięki zestawieniu pojazdów i kompatybilnych z nimi bagażników, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

Kliknij tutaj, aby przejść do tabeli

1. Pierwszym etapem jest odnalezienie swojego pojazdu w spisie modeli. Przy wyszukiwaniu należy zwrócić szczególną uwagę na różne wersje pojazdów. Przy poszczególnych modelach mogą Państwo odnaleźć następujące dopiski:

RR - samochód z tradycyjnymi relingami
IR - samochód z relingami zintegrowanymi (bez prześwitu pomiędzy karoserią a relingiem)
FP - samochód z fabrycznymi punktami montażu
CM - samochód z montażem przewidzianym za krawędź dachu

Brak dopisku oznacza, że auto posiada tzw. "goły" dach, bez żadnych z powyższych udogodnień montażowych.

2. Po odnalezieniu auta sprawdzamy, czy dla danego modelu istnieje kompatybilny bagażnik. Jeśli tak jest, to w kolumnie podpisanej "ATERA / INNO" odnajdziemy odpowiedni zapis. Np:3. Bagażniki ATERA sprzedawane są zawsze w kompletach (cena obejmuje 4 stopy i 2 belki). Poprawne dobranie modelu bagażnika według wskazówek tu zawartych gwarantuje, że w otrzymanym zestawie odnajdą Państwo wszystkie elementy niezbędne do zamontowania bagażnika na pojeździe.

4. Odpowiedni model bagażnika wskazany przez przewodnik można łatwo odnaleźć na stronie wpisując do wyszukiwarki w górnej części witryny jego numer katalogowy, w tym wypadku:
  • 045 264W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu.

Dobór bagażnika Atera - wyszukiwarka online


Możesz także skorzystać z wyszukiwarki online na stronie firmy Atera (wyszukiwarka działa w Języku angielskim lub niemieckim). Po uzyskaniu numeru bagażnika kompatybilnego z twoim pojazdem w konfiguratorze na stronie firmy Atera, możesz go łatwo odnaleźć u nas wpisując do wyszukiwarki w górnej części naszej strony jego sześciocyfrowy numer (np. 045264).

dobór bagażnika atera sklep kraków
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj