Jak dobrać bagażnik bazowy Atera Signo do swojego samochodu?

Dobór bagażnika Atera dla auta bez relingów


Dobór odpowiedniego bagażnika bazowego firmy Atera do danego pojazdu jest niezwykle prosty, dzięki zestawieniu pojazdów i kompatybilnych z nimi bagażników, które przygotowaliśmy dla Ciebie:

Kliknij tutaj, aby przejść do tabeli

1. Pierwszym etapem jest odnalezienie swojego pojazdu w spisie modeli. Przy wyszukiwaniu należy zwrócić szczególną uwagę na różne wersje pojazdów. Przy poszczególnych modelach mogą Państwo odnaleźć następujące dopiski:

RR - samochód z tradycyjnymi relingami
IR - samochód z relingami zintegrowanymi (bez prześwitu pomiędzy karoserią a relingiem)
FP - samochód z fabrycznymi punktami montażu
CM - samochód z montażem przewidzianym za krawędź dachu

Brak dopisku oznacza, że auto posiada tzw. "goły" dach, bez żadnych z powyższych udogodnień montażowych.

2. Po odnalezieniu auta sprawdzamy, czy dla danego modelu istnieje kompatybilny bagażnik. Jeśli tak jest, to w kolumnie podpisanej "ATERA / INNO" odnajdziemy odpowiedni zapis. Np:3. Bagażniki ATERA sprzedawane są zawsze w kompletach (cena obejmuje 4 stopy i 2 belki). Poprawne dobranie modelu bagażnika według wskazówek tu zawartych gwarantuje, że w otrzymanym zestawie odnajdą Państwo wszystkie elementy niezbędne do zamontowania bagażnika na pojeździe.

4. Odpowiedni model bagażnika wskazany przez przewodnik można łatwo odnaleźć na stronie wpisując do wyszukiwarki w górnej części witryny jego numer katalogowy, w tym wypadku:
  • 045 264W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z obsługą sklepu.

Dobór bagażnika Atera - wyszukiwarka online


Możesz także skorzystać z wyszukiwarki online na stronie firmy Atera (wyszukiwarka działa w Języku angielskim lub niemieckim). Po uzyskaniu numeru bagażnika kompatybilnego z twoim pojazdem w konfiguratorze na stronie firmy Atera, możesz go łatwo odnaleźć u nas wpisując do wyszukiwarki w górnej części naszej strony jego sześciocyfrowy numer (np. 045264).

dobór bagażnika atera sklep kraków
THULE VeloCompact 927
Kompaktowy, lekki bagażnik Thule do przewozu rowerów, przeznaczony do codziennego użytku. Mieści 3 lub 4 rowery (do 4 roweru wymagany jest adapter). Nasza rekomendacja.

Bagażnik na hak THULE VeloCompact 927 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 13/7 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Uchwyty rowerowe
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)