Whispbar - harmonijna integracja

Nadeszła zima a wraz z nią czas wyjazdów na narty i snowboard.

Nasz sklep, we współpracy z firmą WHISPBAR przygotował ofertę, która ułatwi Ci podjęcie decyzji dotyczącej zakupu optymalnego bagażnika bazowego i boxu dachowego!



Bagażniki bazowe WHISPBAR to produkty o świetnym stosunku ceny do jakości. Firma WHISPBAR jako pierwsza wprowadziła na rynek bagażniki dachowe z belkami w kształcie skrzydeł. Był to przełom jeśli chodzi o komfort korzystania z bagażnika na co dzień, gdyż tego typu kształt belek obniża hałas generowany podczas jazdy do minimum! Dopiero później, w ślad za pionierskim rozwiązaniem firmy WHISPBAR swoje alternatywy zaprezentowały takie firmy jak THULE czy ATERA. Wciąż jednak bagażniki WHISPBAR uchodzą za najcichsze na rynku!

W związku rynkowym sukcesem bagażników bazowych WHISBAR, firma ta poszerzyła niedawno swoją ofertę o boxy dachowe. Podobnie jak w przypadku bagażników tak i wśród boxów produkty firmy WHISPBAR wyróżniają się jeśli chodzi o jakość wykonania i przede wszystkim hałas generowany podczas jazdy, który jest, dzięki przemyślanej konstrukcji, znikomy.

W czasie trwania promocji kupując zestaw bagażnik plus boks dachowy otrzymasz co najmniej 10% rabatu od cen sugerowanych.

Dlaczego co najmniej? Nasza sklep często organizuje ograniczone czasowo promocje na wybrany asortyment. W tym czasie oferujemy jego zakup w bardzo atrakcyjnej cenie, a wartość rabatu związanego z taką promocją może być wyższa niż 10% o którym mówi promocja 'Whispbar - harmonijna integracja'.

W sytuacji kiedy produkt (bagażnik lub box) znajduje się aktualnie na innej promocji obniżającej jego cenę, ostateczna cena zakupu to cena atrakcyjniejsza dla klienta biorąc pod uwagę obie promocje. Np. jeśli traficie Państwo na promocję obniżającą cenę bagażnika bazowego o 14%, a boxu dachowego o 8%, to klient kupując zestaw w promocji 'Whispbar - harmonijna integracja' otrzyma 14% rabatu na bagażnik bazowy, oraz 10% rabatu na box.

BOXY DACHOWE WHISPBAR - oferta

BAGAŻNIKI BAZOWE WHISPBAR - oferta

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.
THULE ProRide 598
Bagażnik rowerowy Thule ProRide 598 oferuje połączenie wygody, stabilności i przemyślanej konstrukcji. Nie dziwi więc, że jest jednym z najczęściej wybieranych przez rowerzystów bagażnikiem. Z pewnością uchwyt Thule ProRide 598 jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych dla przewożonych produktem dostępnym na rynku.
Uchwyty rowerowe
THULE zestaw dopasowujący KIT 1180
Zestaw dopasowujący do bagażnika samochodowego Thule.

Kit, który pozwala dopasować elementy bagażnika dachowego Thule do konkretnego samochodu.

Dzięki temu, że zestawy dopasowujące są wymienne można stosować te same stopy oraz belki w różnych samochodach. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest wysoki stopień dopasowania jaki oferuje bagażnik dachowy Thule. Niemal każdy samochód posiada swój własny dedykowany zestaw dopasowujący, dzięki czemu masz pewność, że bagażnik będzie w pełni kompatybilny z twoim autem.

Sprawdź jaki zestaw dopasowujący jest odpowiedni dla twojego samochodu.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Motul SPECIFIC 505 01 502 00 505 00 5W40 5L
W pełni syntetyczny olej silnikowy dedykowany zwłaszcza do silników o stałych przebiegach pomiędzy wymianami oleju (15 000 km w Europie) napędzanych silnikami TDI lub Turbodiesel zarówno z pompowtryskiwaczami (Volkswagen PD), jak i klasycznymi z pompą wtryskową bez filtrów cząstek stałych (DPF), lub dla silników benzynowych.