Konserwacja łańcucha

Konserwacja łańcucha


Posiadanie jednośladu wiąże się z różnymi pracami, które mają na celu zadbanie o dany pojazd. Odpowiednia pielęgnacja oraz konserwacja łańcucha motocyklowego zapewnia jego wieloletnią żywotność. W związku z tym oferujemy preparaty, które przeznaczone są do najróżniejszych pojazdów. W ofercie znajdują się preparaty do czyszczenia pojazdów terenowych i quadów, a także wyroby do konserwacji pojazdów wyścigowych. Uniwersalny smar sprawdzi się do mycia cięgna wszelkiego rodzaju jednośladów, a także quadów i gokartów. Usuwa on wszelkie zabrudzenia, które odkładają się w tym miejscu, jak pozostałości ziemi, piasku oraz oleju.

Czyszczenie i smarowanie łańcuchów motocyklowych może być wykonane również za pomocą białej pasty ze szczoteczką ułatwiającą nakładanie produktu. Polecamy także przezroczyste i białe wyroby do jednośladów, które gwarantują wysoką przyczepność.

Jeśli chodzi o produkty specjalistyczne, to wśród nich znajdują się wyroby zarówno do jednośladów, które stworzone są do jazdy po mieście, a także tych, które narażone są na dużą ilość wilgoci i błota.
Motul C5 Chain Paste 150 g
Biała pasta z wygodną szczoteczką do nakładania. Stworzona do smarowania każdego rodzaju łańcuchów w motocyklach ulicznych i go-kartach.
Castrol Chain Lube Racing 400 ml
Castrol Chain Lube Racing jest w pełni syntetycznym, bardzo zaawansowanym smarem do łańcuchów motocyklowych, wyznaczającym nowy standard w technologii smarowania łańcuchów. Zawiera właściwości anty korozyjne, które tworzą warstwę ochronną odporną na ścieranie i zmywanie wodą
Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL to profesjonalne narzędzie diagnostyczne wyposażone w złącze OBDII, przeznaczone do diagnostyki samochodów osobowych wyposażonych w system OBDII. Łączy się za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki czemu możesz umieścić swój komputer lub urządzenie mobilne w dowolnym miejscu, zwiększając tym samym swobodę wykonywanej diagnostyki.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13