Konserwacja łańcucha

Konserwacja łańcucha


Posiadanie jednośladu wiąże się z różnymi pracami, które mają na celu zadbanie o dany pojazd. Odpowiednia pielęgnacja oraz konserwacja łańcucha motocyklowego zapewnia jego wieloletnią żywotność. W związku z tym oferujemy preparaty, które przeznaczone są do najróżniejszych pojazdów. W ofercie znajdują się preparaty do czyszczenia pojazdów terenowych i quadów, a także wyroby do konserwacji pojazdów wyścigowych. Uniwersalny smar sprawdzi się do mycia cięgna wszelkiego rodzaju jednośladów, a także quadów i gokartów. Usuwa on wszelkie zabrudzenia, które odkładają się w tym miejscu, jak pozostałości ziemi, piasku oraz oleju.

Czyszczenie i smarowanie łańcuchów motocyklowych może być wykonane również za pomocą białej pasty ze szczoteczką ułatwiającą nakładanie produktu. Polecamy także przezroczyste i białe wyroby do jednośladów, które gwarantują wysoką przyczepność.

Jeśli chodzi o produkty specjalistyczne, to wśród nich znajdują się wyroby zarówno do jednośladów, które stworzone są do jazdy po mieście, a także tych, które narażone są na dużą ilość wilgoci i błota.
Motul C5 Chain Paste 150 g
Biała pasta z wygodną szczoteczką do nakładania. Stworzona do smarowania każdego rodzaju łańcuchów w motocyklach ulicznych i go-kartach.
Castrol Chain Lube Racing 400 ml
Castrol Chain Lube Racing jest w pełni syntetycznym, bardzo zaawansowanym smarem do łańcuchów motocyklowych, wyznaczającym nowy standard w technologii smarowania łańcuchów. Zawiera właściwości anty korozyjne, które tworzą warstwę ochronną odporną na ścieranie i zmywanie wodą
Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Dywaniki gumowe Opel Astra J (2010-) RIGUM
Najwyższej jakości dywaniki renomowanej firmy Rigum, która od lat jest bezpośrednim dostawcą dywaników gumowych przeznaczonych na pierwsze wyposażenie do autach takich koncernów jak m. in. Audi, Opel, czy VW.

Oferowane dywaniki pochodzą od oficjalnego importera marki Rigum na Polskę, co jest gwarancją jakości i oryginalności.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13