Konserwacja łańcucha

Konserwacja łańcucha


Posiadanie jednośladu wiąże się z różnymi pracami, które mają na celu zadbanie o dany pojazd. Odpowiednia pielęgnacja oraz konserwacja łańcucha motocyklowego zapewnia jego wieloletnią żywotność. W związku z tym oferujemy preparaty, które przeznaczone są do najróżniejszych pojazdów. W ofercie znajdują się preparaty do czyszczenia pojazdów terenowych i quadów, a także wyroby do konserwacji pojazdów wyścigowych. Uniwersalny smar sprawdzi się do mycia cięgna wszelkiego rodzaju jednośladów, a także quadów i gokartów. Usuwa on wszelkie zabrudzenia, które odkładają się w tym miejscu, jak pozostałości ziemi, piasku oraz oleju.

Czyszczenie i smarowanie łańcuchów motocyklowych może być wykonane również za pomocą białej pasty ze szczoteczką ułatwiającą nakładanie produktu. Polecamy także przezroczyste i białe wyroby do jednośladów, które gwarantują wysoką przyczepność.

Jeśli chodzi o produkty specjalistyczne, to wśród nich znajdują się wyroby zarówno do jednośladów, które stworzone są do jazdy po mieście, a także tych, które narażone są na dużą ilość wilgoci i błota.
Motul C5 Chain Paste 150 g
Biała pasta z wygodną szczoteczką do nakładania. Stworzona do smarowania każdego rodzaju łańcuchów w motocyklach ulicznych i go-kartach.
Castrol Chain Lube Racing 400 ml
Castrol Chain Lube Racing jest w pełni syntetycznym, bardzo zaawansowanym smarem do łańcuchów motocyklowych, wyznaczającym nowy standard w technologii smarowania łańcuchów. Zawiera właściwości anty korozyjne, które tworzą warstwę ochronną odporną na ścieranie i zmywanie wodą
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13