Czujniki

Czujniki


Czujniki to kompaktowe urządzenia o szerokim zastosowaniu i możliwościach. Naszym klientom polecamy akcesoria od renomowanych producentów, które znajdą zastosowanie w przypadku osób aktywnie uprawiających sport oraz tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z geocachingiem.

Naszym klientom oferujemy czujniki tętna, które są lekkie i modułowe - materiały zastosowane w procesie ich produkcji zabezpieczają przed ześlizgiwaniem się paska z ręki. Zmyślne urządzenia dostarczają użytkownikom informacje na temat tętna oraz innych parametrów fizjologicznych, takich jak: natężenie wysiłku, pułap tlenowy czy szacunkowy czas odpoczynku.

Natomiast niewielki, lekki, bezprzewodowy i wodoodporny czujnik do geocachingu połączy się innymi urządzeniami nawigującymi. Urządzenie będzie przechowywać informacje i dane, które mogą się okazać przydatne w trakcie gry. Polecany przez nas model może działać nieprzerwanie nawet przez rok. Zachęcamy do odwiedzin w naszym sklepie i zakupów.
Pilot zdalnego sterowania ANT+ Garmin Varia
Steruj urządzeniem Varia, nie odrywając rąk od kierownicy. Pilot ma 3 przyciski i umożliwia sterowanie jasnością świateł, a także ich wzorem migania, intensywnością i skupieniem wiązki (światło intensywne/standardowe) oraz kierunkowskazami (wymagane 2 światła tylne). Umożliwia także włączanie i wyłączanie.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
SONAX Sztyft do uszczelek gumowych
Zapobiega przymarzaniu gumowych uszczelek w drzwiach, pokrywach bagażników i dachach kabrioletów. Konserwuje gumę, utrzymuje jej sprężystość i chroni przed pękaniem.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13