Dla dzieci o wadze 0-13 kg


Oferujemy konstrukcje do aut zwiększające bezpieczeństwo maluszków od pierwszych dni życia. W naszym asortymencie znajdują się foteliki samochodowe od 0 do 13 kg. Proponujemy modele takich marek jak Maxi-Cosi, które gwarantują wysoki komfort. Jest to zasługą odpowiedniej konstrukcji, pozwalającej na przekształcenie siedzenia w leżaczek, kołyskę czy nosidełko. Bardzo często foteliki posiadają wygodną wkładkę redukcyjną dla noworodka, dzięki czemu nawet noworodki mogą w nich podróżować komfortowo. Ogromnym atutem naszych produktów jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy do 13 kg pozwala bezpiecznie przewozić maluszka do określonej wagi. Charakterystyczna budowa niejako rośnie z dzieckiem, dzięki czemu w tym najintensywniejszym, pierwszym okresie wzrostu dobrze się dopasowuje do ciała malucha, podpierając odpowiednio kręgosłup. Ponadto konstrukcje zaopatrzone są w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz bardzo wygodną regulację zagłówków. Niewątpliwą zaletą przedmiotów jest możliwość szybkiego zdejmowania i zakładania tapicerki, co pozwala na utrzymanie wysokiej higieny przedmiotów.
Nie znaleziono produktów spełniających zadane kryteria

Zapytaj o produkt

Pytanie
Twój adres e-mail

Wyszukiwanie zaawansowane

Nazwa produktu
Kategoria
Wartość w słowniku
Cena od
Cena do
Skrobaczka do szyb Murska 575 - krótka
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 15 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
ATAS DEG Odmrażacz do szyb 500 ml atomizer
Szybko i skutecznie usuwa z szyb i piór wycieraczek szron, lód oraz zamarznięty śnieg. Chroni przed ponownym obmarzaniem. Bezpieczny dla lakieru i gumy. Działa skutecznie nawet w bardzo niskich temperaturach. Dzięki zastosowaniu specjalnego atomizera odmrażacz można nanosić w formie rozpylonej lub precyzyjnego strumienia. Nie zawiera metanolu.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13