Dla dzieci o wadze 0-13 kg


Oferujemy konstrukcje do aut zwiększające bezpieczeństwo maluszków od pierwszych dni życia. W naszym asortymencie znajdują się foteliki samochodowe od 0 do 13 kg. Proponujemy modele takich marek jak Maxi-Cosi, które gwarantują wysoki komfort. Jest to zasługą odpowiedniej konstrukcji, pozwalającej na przekształcenie siedzenia w leżaczek, kołyskę czy nosidełko. Bardzo często foteliki posiadają wygodną wkładkę redukcyjną dla noworodka, dzięki czemu nawet noworodki mogą w nich podróżować komfortowo. Ogromnym atutem naszych produktów jest wysoki poziom bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy do 13 kg pozwala bezpiecznie przewozić maluszka do określonej wagi. Charakterystyczna budowa niejako rośnie z dzieckiem, dzięki czemu w tym najintensywniejszym, pierwszym okresie wzrostu dobrze się dopasowuje do ciała malucha, podpierając odpowiednio kręgosłup. Ponadto konstrukcje zaopatrzone są w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz bardzo wygodną regulację zagłówków. Niewątpliwą zaletą przedmiotów jest możliwość szybkiego zdejmowania i zakładania tapicerki, co pozwala na utrzymanie wysokiej higieny przedmiotów.
Nie znaleziono produktów spełniających zadane kryteria

Zapytaj o produkt

Pytanie
Twój adres e-mail

Wyszukiwanie zaawansowane

Nazwa produktu
Kategoria
Wartość w słowniku
Cena od
Cena do
THULE ProRide 598
Bagażnik rowerowy Thule ProRide 598 oferuje połączenie wygody, stabilności i przemyślanej konstrukcji. Nie dziwi więc, że jest jednym z najczęściej wybieranych przez rowerzystów bagażnikiem. Z pewnością uchwyt Thule ProRide 598 jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych dla przewożonych produktem dostępnym na rynku.
Produkty sezonowe
THULE zestaw dopasowujący KIT 1180
Zestaw dopasowujący do bagażnika samochodowego Thule.

Kit, który pozwala dopasować elementy bagażnika dachowego Thule do konkretnego samochodu.

Dzięki temu, że zestawy dopasowujące są wymienne można stosować te same stopy oraz belki w różnych samochodach. Dodatkową zaletą takiego rozwiązania jest wysoki stopień dopasowania jaki oferuje bagażnik dachowy Thule. Niemal każdy samochód posiada swój własny dedykowany zestaw dopasowujący, dzięki czemu masz pewność, że bagażnik będzie w pełni kompatybilny z twoim autem.

Sprawdź jaki zestaw dopasowujący jest odpowiedni dla twojego samochodu.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Motul SPECIFIC 505 01 502 00 505 00 5W40 5L
W pełni syntetyczny olej silnikowy dedykowany zwłaszcza do silników o stałych przebiegach pomiędzy wymianami oleju (15 000 km w Europie) napędzanych silnikami TDI lub Turbodiesel zarówno z pompowtryskiwaczami (Volkswagen PD), jak i klasycznymi z pompą wtryskową bez filtrów cząstek stałych (DPF), lub dla silników benzynowych.