Zestawy naprawcze / montażowe / zasilające

Zestawy naprawcze / montażowe / zasilające


W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy bogatą ofertę urządzeń oraz akcesoriów dla kierowców, które ułatwią podróżowanie i sprawią, że na trasie nic Cię nie zaskoczy. Osłony przeciwsłoneczne, akumulatory, kompresory i ciśnieniomierze, bagażniki dachowe, to tylko część naszego asortymentu. Pośród licznych propozycji dla właścicieli pojazdów nie mogło także zabraknąć podróżnych zestawów naprawczych do urządzeń serii Nuvi oraz Garmin. Zaopatrując się w komplet akcesoriów do samodzielnego radzenia sobie z usterką lub wymianą części nie narazisz się już więcej na przykre niespodzianki na trasie i będziesz mógł szybko uporać się z ewentualnymi niedogodnościami.

W tej kategorii umieściliśmy także zestawy do naprawy obiektywów, którymi posłużymy się pod wodą. Z naszą drobna pomocą miłośnicy nurkowania uchwycą najpiękniejsze momenty. Niewielkie i kompaktowe komplety zawierają elementy, które pozwolą szybko i sprawnie wymienić wodoodporny obiektyw. Zachęcamy do obejrzenia naszych pozostałych produktów.
Samochodowy zestaw podróżny Garmin Nuvi 5 cali
Zestaw akcesoriów składający się ze stylowego, wykonanego ze skóry i wewnątrz wyściełanego welurem, zamykanego paskiem z magnetyczną zapinką etui przeznaczonego dla urządzeń serii Nuvi o przekątnej wyświetlacza 5 cali, adaptera napięciowego 230V wraz z kompletem przejściówek (standard amerykański, brytyjski oraz europejski) oraz kompletu przewodów miniUSB oraz microUSB.
Zestaw naprawczy obiektywu do nurkowania Garmin VIRB
Wymień obiektyw w etui do nurkowania i uchwyć najciekawsze momenty spędzone pod wodą, aby potem móc przeżyć każdą minutę jeszcze raz bez żadnych zniekształceń, w pełnych szczegółach i wysokim kontraście. Zestaw obejmuje obiektyw ze szklaną osłoną, ramkę, uszczelkę, 10 śrub i klucz Torx.
Zestaw naprawczy obiektywu Garmin VIRB Ultra
Niechaj przygoda trwa. Wymień wodoodporny obiektyw z powłoką antyrefleksyjną i uchwyć najciekawsze momenty spędzone pod wodą, aby potem móc przeżyć każdą minutę jeszcze raz bez żadnych zniekształceń, w pełnych szczegółach i wysokim kontraście. W zestawie znajdują się 2 wodoszczelne (do 40 m) obiektywy, 2 uszczelki do obiektywu, 8 śrub i wkrętak Torx.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
SONAX Sztyft do uszczelek gumowych
Zapobiega przymarzaniu gumowych uszczelek w drzwiach, pokrywach bagażników i dachach kabrioletów. Konserwuje gumę, utrzymuje jej sprężystość i chroni przed pękaniem.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13