Konserwacja silnika

Konserwacja silnika


Dbając o swój pojazd należy w szczególności zwrócić uwagę na konserwację oraz czyszczenie silnika motocyklowego. Jest on sercem każdego pojazdu i to właśnie dzięki niemu możemy sunąć w nieznane, dlatego zasługuje na specjalne traktowanie. Warto dodać, że wszelkie prace wykonywane na jednostce napędowej powinny być przeprowadzane przy użyciu stworzonych do tego produktów.
Posiadamy preparaty do mycia silnika motocykla, które poza swoją podstawową funkcją – tj. mycie, pielęgnacja, a także ochrona maszyny, dodatkowo poprawiają jego wydajność poprzez stabilizację prac na wolnych obrotach. Co więcej, niektórzy producenci wyrobów dostępnych w naszym sklepie zapewniają, że ich produkty redukują również zużycie paliwa oraz oleju.

Środek do czyszczenia firmy Motul poza swoim głównym działaniem (pielęgnacyjno-myjącym) usuwa także zbierający się nagar w rozpylaczach, pływakach, gardzielach, przepustnicach oraz komorach przepustnicy. W naszej ofercie znajduje się również m.in. wielozadaniowy preparat do mycia w aerozolu, który służy do usuwania wilgoci z systemu zapłonowego oraz złącz elektrycznych.
Motul P1 Carbu Clean 400 ml
Środek do czyszczenia gaźników. Usuwa osady i nagary na przepustnicach, rozpylaczach, pływakach, komorach przepustnicy, gardzielach. Stabilizuje pracę silnika na wolnych obrotach i poprawia jego wydajność.
Castrol Motorcycle DWF 400 ml
Castrol DWF jest wielozadaniowym aerozolem do usuwania wilgoci. Wypiera wilgoć z części silnika, systemu zapłonowego i złącz elektrycznych. Chroni przed korozją i zabezpiecza skorodowane części.
Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Produkty sezonowe
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL to profesjonalne narzędzie diagnostyczne wyposażone w złącze OBDII, przeznaczone do diagnostyki samochodów osobowych wyposażonych w system OBDII. Łączy się za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki czemu możesz umieścić swój komputer lub urządzenie mobilne w dowolnym miejscu, zwiększając tym samym swobodę wykonywanej diagnostyki.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13