Konserwacja silnika

Konserwacja silnika


Dbając o swój pojazd należy w szczególności zwrócić uwagę na konserwację oraz czyszczenie silnika motocyklowego. Jest on sercem każdego pojazdu i to właśnie dzięki niemu możemy sunąć w nieznane, dlatego zasługuje na specjalne traktowanie. Warto dodać, że wszelkie prace wykonywane na jednostce napędowej powinny być przeprowadzane przy użyciu stworzonych do tego produktów.
Posiadamy preparaty do mycia silnika motocykla, które poza swoją podstawową funkcją – tj. mycie, pielęgnacja, a także ochrona maszyny, dodatkowo poprawiają jego wydajność poprzez stabilizację prac na wolnych obrotach. Co więcej, niektórzy producenci wyrobów dostępnych w naszym sklepie zapewniają, że ich produkty redukują również zużycie paliwa oraz oleju.

Środek do czyszczenia firmy Motul poza swoim głównym działaniem (pielęgnacyjno-myjącym) usuwa także zbierający się nagar w rozpylaczach, pływakach, gardzielach, przepustnicach oraz komorach przepustnicy. W naszej ofercie znajduje się również m.in. wielozadaniowy preparat do mycia w aerozolu, który służy do usuwania wilgoci z systemu zapłonowego oraz złącz elektrycznych.
Motul P1 Carbu Clean 400 ml
Środek do czyszczenia gaźników. Usuwa osady i nagary na przepustnicach, rozpylaczach, pływakach, komorach przepustnicy, gardzielach. Stabilizuje pracę silnika na wolnych obrotach i poprawia jego wydajność.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13