Stef-Pol prostownik EST-303

Numer katalogowy: Stef-Pol prostownik EST-303
Identyfikator produktu: 0075717
EAN: 5904031014072
Kod producenta: EST-303
Zespół Prostownikowy EST – 303 przeznaczony jest do samoczynnego ładowania akumulatorów ołowiowo-kwasowych o napięciu 12V i pojemności 34 ÷ 120Ah.

O produkcie - prostownik Stef-Pol EST-303

  • Stef-Pol jest polską firmą specjalizującą się w produkcji prostowników i automatycznych ładowarek od 1980r, doskonale zorientowaną w potrzebach rynku jak również i użytkownika. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy pozwalają utrzymać wysoką jakość produkowanych wyrobów.
  • Prostownik zabezpieczony jest wyłącznikiem termicznym, który rozłącza układ gdy przegrzeje się transformator i ponownie załącza układ po ostygnięciu transformatora.
  • Prostownik wyposażony jest we wskaźnik wychyłowy, który wskazuje prąd jakim ładujemy akumulator.

Dane techniczne


Zasilanie z sieci: 230 V~
Znamionowy pobór mocy: 170 W
Napięcie wyjścia: 12 V
Prąd ładowania szczytowy: 12 A
Prąd ładowania znamionowy: 10 A
Pojemność ładowanych akumulatorów: 34 – 120 Ah
Zabezpieczenie przed przegrzaniem transformatora: tak
Zabezpieczenie przed zwarciem: tak
Obudowa z tworzywa: tak
Wymiary w mm: 230 x 240 x 110
Waga: 2,20kg

aukcje charytatywne


nasze aukcje

Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Produkty sezonowe
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL to profesjonalne narzędzie diagnostyczne wyposażone w złącze OBDII, przeznaczone do diagnostyki samochodów osobowych wyposażonych w system OBDII. Łączy się za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki czemu możesz umieścić swój komputer lub urządzenie mobilne w dowolnym miejscu, zwiększając tym samym swobodę wykonywanej diagnostyki.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13