Stef-Pol prostownik EST-301

Numer katalogowy: Stef-Pol prostownik EST-301
Identyfikator produktu: 0075716
EAN: 5904031014058
Kod producenta: EST-301
Zespół Prostownikowy EST – 301 przeznaczony jest do samoczynnego ładowania akumulatorów ołowiowo-kwasowych o napięciu 12V i pojemności 34 ÷ 60Ah.

O produkcie - prostownik Stef-Pol EST-301

  • Stef-Pol jest polską firmą specjalizującą się w produkcji prostowników i automatycznych ładowarek od 1980r, doskonale zorientowaną w potrzebach rynku jak również i użytkownika. Wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowani pracownicy pozwalają utrzymać wysoką jakość produkowanych wyrobów.
  • Prostownik zabezpieczony jest wyłącznikiem termicznym, który rozłącza układ gdy przegrzeje się transformator i ponownie załącza układ po ostygnięciu transformatora.
  • Prostownik wyposażony jest we wskaźnik wychyłowy, który wskazuje prąd jakim ładujemy akumulator.

Dane techniczne


Zasilanie z sieci: 230V~
Znamionowy pobór mocy: 70W
Napięcie wyjścia: 12V
Prąd ładowania szczytowy: 6A
Prąd ładowania znamionowy: 4,5A
Pojemność ładowanych akumulatorów: 34 – 60Ah
Zabezpieczenie przed przegrzaniem transformatora: tak
Zabezpieczenie przed zwarciem: tak
Obudowa z tworzywa: tak
Wymiary w mm: 180 x 150 x 100
Waga: 1,50kg

aukcje charytatywne


nasze aukcje
Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Produkty sezonowe
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL
Interfejs iCar2 Bluetooth BT + SDPROG PL to profesjonalne narzędzie diagnostyczne wyposażone w złącze OBDII, przeznaczone do diagnostyki samochodów osobowych wyposażonych w system OBDII. Łączy się za pomocą komunikacji bezprzewodowej Bluetooth, dzięki czemu możesz umieścić swój komputer lub urządzenie mobilne w dowolnym miejscu, zwiększając tym samym swobodę wykonywanej diagnostyki.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13