StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny
Produkt chwilowo niedostępny

Recaro Baza Isofix do fotelików Young Profi Plus i Young Expert Plus

Recaro
 
Baza umożliwiająca montaż fotelików Young Profi Plus i Young Expert Plus złączami ISOFIX.

O produkcie


Isofix jest odpowiadającym międzynarodowym normom systemem instalacji fotelików dziecięcych grup ECE 0+ i I, które posiadają własny system pasów. System współpracuje z odpowiednimi zamocowaniami połączonymi na stałe z karoserią samochodu. Pozwalają one na szybki i prosty montaż RECARO Isofix System, a jego regulowana podstawa służy jako pewna i stabilna baza dla RECARO Young Profi plus (do ok. 15 miesięcy) i RECARO Young Expert plus (od 9 miesięcy do ok. 4,5 roku).

Baza RECARO Isofix prawdziwy ewenement na rynku pasuje do dwóch fotelików RECARO, co oznacza, że może być używana przez niemal 5 lat!

Bezpieczeństwo

 • całkowicie pewny system zaczepów w punktach Isofix samochodu
 • niezależne od położenia punktów zaczepienia pasów dla dorosłych połączenie z karoserią
 • wizualny wskaźnik informujący, czy system został prawidłowo zamontowany
 • podstawa o stabilnej, metalowej konstrukcji
 • regulowana długość bazy pasująca do każdego samochodu
 • dodatkowa regulowana podpora stabilizująca bazę

Praktyczność

 • prosta instalacja fotelików RECARO Young Profi plus i RECARO Young Expert plus
 • łatwy i szybki montaż w większości samochodów fabrycznie wyposażonych w mocowania Isofix
 • zredukowanie do minimum ilości możliwych błędów w obsłudze
 • jednorazowa instalacja dla dwóch rodzajów fotelików: Young Profi plus i Young Expert plus co jest ewenementem na rynku fotelików dziecięcych
 • użytkowanie fotelików przeznaczonych na RECARO Isofix jako uniwersalnych w samochodach bez systemu Isofix - mocowanie za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa.

Produkty podobne

Baza na pasy do fotelika Romer Baby-Safe
Baza o nosidełek dla niemowląt zapewnia bezpieczną instalację w pojeździe. Baza dysponuje unikalnym systemem napinania pasów i umożliwia łatwy montaż w samochodzie. Wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający, znajdujący się z przodu bazy i wyjąć nosidełko dla niemowląt, podczas gdy baza pozostaje w samochodzie.
Baza z mocowaniem ISOFIX do fotelika Romer Baby-Safe
Nagradzana Baza ISOFIX zapewnia maksymalne bezpieczeństwo nosidełek dla niemowląt, ponieważ system ISOFIX minimalizuje błędy instalacyjne. Bazę pozostawia się w samochodzie, zamocowaną do punktów łączących ISOFIX w pojeździe, a nosidełko zaczepia lub odczepia od bazy w razie potrzeby.
Baza 2wayFix do fotelików MAXI-COSI Pebble, 2wayPearl
Kod promocyjny: JESIEŃ2017
Maxi-Cosi 2wayFix oferuje doskonałą bezpieczeństwo i najlepszą ochronę dziecku umożliwiając podróżowanie w pozycji tyłem do kierunku jazdy od narodzin do ok. 4 roku życia, co w lepszym stopniu chroni głowę i szyję dziecka.
_Kod Rabatowy - Wiosna

Klienci, którzy kupili: Recaro Baza Isofix do fotelików Young Profi Plus i Young Expert Plus, kupili również:

Wycieraczka Bosch AEROTWIN PLUS AR18U dł. 450 mm
W nowych modelach samochodów osobowych coraz częściej można spotkać bezprzegubowe wycieraczki Bosch Aerotwin. Obecnie wycieraczki te dostępne są również w sprzedaży na wtórnym rynku części zamiennych i przeznaczone są do samochodów wyposażonych fabrycznie w klasyczne wycieraczki.
Wycieraczka Bosch AEROTWIN PLUS AR21U dł. 530 mm
W nowych modelach samochodów osobowych coraz częściej można spotkać bezprzegubowe wycieraczki Bosch Aerotwin. Obecnie wycieraczki te dostępne są również w sprzedaży na wtórnym rynku części zamiennych i przeznaczone są do samochodów wyposażonych fabrycznie w klasyczne wycieraczki.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Motul SPECIFIC 505 01 502 00 505 00 5W40 5L
W pełni syntetyczny olej silnikowy dedykowany zwłaszcza do silników o stałych przebiegach pomiędzy wymianami oleju (15 000 km w Europie) napędzanych silnikami TDI lub Turbodiesel zarówno z pompowtryskiwaczami (Volkswagen PD), jak i klasycznymi z pompą wtryskową bez filtrów cząstek stałych (DPF), lub dla silników benzynowych.
Szukaj