StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Kabel Garmin GTM 36 (Lifetime Traffic / zasilanie)

Garmin
 
Kabel do odbioru komunikatów Lifetime TMC.

Urządzenie GTM 36 jest zintegrowanym radiowym odbiornikiem komunikatów drogowych Lifetime TMC (Traffic Message Channel z dożywotnią subskrypcją) z anteną i adapterem podłączanym do gniazda zapalniczki samochodowej. Urządzenie, stworzone specjalnie dla europejskich wersji zgodnych urządzeń Garmin, odbiera cyfrowe informacje (jeśli są dostępne) o utrudnieniach oraz robotach drogowych i przesyła je do urządzenia Garmin, aby mogło ono zaproponować alternatywne trasy. Dane drogowe TMC są dostępne w coraz większej liczbie miast w całej Europie i zapewniają komunikaty, szczegółowe powiadomienia o wypadkach, robotach drogowych, akcjach ratunkowych i policyjnych itp. - można więc wzrokowo monitorować ruch na drodze, a jeśli to konieczne, unikać korków i utrudnień.
Model GTM 36 jest w pełni przenośnym urządzeniem typu plug-and-play, które do zasilania wykorzystuje adapter do gniazda zapalniczki samochodowej 12 V. Nie jest konieczna żadna profesjonalna instalacja. Wystarczy przymocować antenę do szyby przedniej pojazdu za pomocą przyssawek. Następnie trzeba podłączyć urządzenie GTM 36 do zgodnego urządzenia Garmin i już można odbierać dane.
Ponieważ informacje o ruchu drogowym odbierane są przez „cichy” radiowy kanał danych (w zakresie 88–108 MHz), można słuchać muzyki lub programów informacyjnych przez radio samochodowe bez zakłóceń powodowanych przez przychodzące transmisje radiowych informacji o ruchu drogowym.

W komplecie z urządzeniem dostarczane są: kabel zasilający z modułem Lifetime TMC, antena TMC.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Motul SPECIFIC 505 01 502 00 505 00 5W40 5L
W pełni syntetyczny olej silnikowy dedykowany zwłaszcza do silników o stałych przebiegach pomiędzy wymianami oleju (15 000 km w Europie) napędzanych silnikami TDI lub Turbodiesel zarówno z pompowtryskiwaczami (Volkswagen PD), jak i klasycznymi z pompą wtryskową bez filtrów cząstek stałych (DPF), lub dla silników benzynowych.
Szukaj