StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Uchwyt do montażu wpuszczanego Garmin Echo 1xx / 3xx

Garmin
 
Uchwyt przeznaczony do montażu urządzenia serii Echo w kokpicie (montaż wpuszczany).

Produkty podobne

Uchwyt do kamizelki ratunkowej Garmin VIRB X / XE
Utrzymuj kamerę VIRB X lub XE na powierzchni wody podczas filmowania sportów wodnych lub wodnej rywalizacji. Niezatapialny uchwyt do kamizelki ratunkowej doskonale nadaje się do zamocowania kamery sportowej podczas uprawiania sportów wodnych, takich jak surfing, kajakarstwo, wodniactwo, wakeboarding itp.
Uchwyt do montażu wpuszczanego Garmin GPSMap 4xx
Uchwyt przeznaczony do montażu urządzenia serii GPSMap 4xx w kokpicie (montaż wpuszczany), wykonany z tworzywa sztucznego. Tylna część uchwytu została dopasowana w sposób ułatwiający doprowadzenie okablowania urządzenia. W komplecie z urządzeniem dostarczane są: zestaw metalowych obejm na uchwyt, komplet śrub montażowych.
Uchwyt morski Garmin GPS / GPSMap
Uchwyt wykonany z plastiku, wyposażony w podstawę umożliwiającą stabilny montaż całości za pomocą wkrętów do płaskiego podłoża. Uchwyt umożliwia obrót odbiornika o 360° wokół osi pionowej oraz regulację kąta pochylenia.
Uchwyt morski Garmin GPSMap 72 / 76 / 96
Uchwyt umożliwia stabilne zamocowanie odbiornika. Podstawka uchwytu jest przykręcana do powierzchni płaskiej za pomocą trzech wkrętów, a element mocujący ma możliwość obrotu wokół osi pionowej oraz regulacji kąta pochylenia odbiornika. Odbiornik wsuwany jest w uchwyt od góry i blokowany zabezpieczeniem znajdującym się z tyłu elementu mocującego.
Uchwyt morski Garmin eTrex
Uchwyt do zamocowania odbiornika serii eTrex na powierzchni płaskiej. Mocowanie odbywa się poprzez przykręcenie podstawy uchwytu. Uchwyt składa się z trzech części: przykręcanej podstawy, do której przytwierdzone jest regulowane ramię uchwytu oraz pokrywki pojemnika na baterie ze specjalnym zatrzaskiem (w przypadku urządzeń wyposażonych w slot kart pamięci może zajść potrzeba użycia oryginalnej pokrywki w połączeniu z dostarczonym w zestawie z urządzeniem zatrzaskiem). Pokrywka pojemnika baterii może być wykorzystana do mocowania urządzenia w uchwytach: samochodowym i rowerowym.
Uchwyt masztowy Garmin GPSMap 78 / GPS 7x
Przymocuj ręczne urządzenie morskie do podstawki lub masztu łodzi, a następnie odchylaj je i obracaj w celu uzyskania optymalnego widoku. Prosty mechanizm blokujący utrzymuje urządzenie ręczne w bezpiecznej pozycji, kiedy łódź jest w ruchu. W zestawie znajdują się elastyczne paski w 2 rozmiarach, aby umożliwić dopasowanie do każdego typu masztu.
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Motul SPECIFIC 505 01 502 00 505 00 5W40 5L
W pełni syntetyczny olej silnikowy dedykowany zwłaszcza do silników o stałych przebiegach pomiędzy wymianami oleju (15 000 km w Europie) napędzanych silnikami TDI lub Turbodiesel zarówno z pompowtryskiwaczami (Volkswagen PD), jak i klasycznymi z pompą wtryskową bez filtrów cząstek stałych (DPF), lub dla silników benzynowych.
Szukaj