StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Cam Totus stopy do samochodów z relingami tradycyjnymi 2160

CAM
 
Zestaw 4 stóp systemu CAM Totus przeznaczonych do montażu na relingach tradycyjnych. Tanie, ale solidne rozwiązanie do przewozu bagażu na dachu.

UWAGA! Aby skompletować bagażnik do swojego pojazdu potrzebujesz jeszcze odpowiednich belek, sprawdź dobór w naszej wyszukiwarce.

lista partnerow

Dla łatwego i intuicyjnego doboru bagażnika przygotowaliśmy odpowiednie narzędzie, kliknij i sprawdź jak łatwo jest dobrać bagażnik do Twojego auta.

Wybór bagażnika możesz zawsze skonsultować z nami. Pracownicy naszego sklepu służą radą w doborze odpowiedniego modelu do Twojego pojazdu i pod kątem twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.


O PRODUKCIE

Bagażniki linii CAM Totus rekomendujemy jako niedrogi, solidny system nośny dla boksów, uchwytów czy innych akcesoriów, które chcesz przewieźć na dachu.

Elementy niezbędne do skompletowania bagażnika opartego na systemie CAM Totus możesz łatwo odnaleźć w naszej wyszukiwarce. Kompletny bagażnik CAM Totus przeznaczony na reling tradycyjny tworzą dwa produkty. Pierwszy to odpowiedniej długości belki, drugi to odpowiednie stopy. Prezentowane tu stopy przeznaczone są do montażu na autach wyposażonych w reling tradycyjny (reling z prześwitem pomiędzy nim a karoserią).

Stopy mocujące systemu CAM Totus wykonane są z mocnej stali, która zapewnia wytrzymałość a całość osłonięta jest estetycznie wyglądającym plastikiem. Stopy standardowo nie posiadają zamków, można je dokupić oddzielnie. Do stóp pasują trzy rodzaje belek: stalowe, standardowe aluminiowe o przekroju owalu, oraz nowe belki Fly, aluminiowe o przekroju skrzydła.

Nośność bagażnika bazowego opartego o elementy CAM Totus wynosi maksymalnie 75 kg i może być ograniczona przez producenta pojazdu w jego specyfikacji (aby sprawdzić maksymalną nośność dachu sprawdź instrukcję obsługi auta).

Oferowany produkt to kompletny zestaw 4 stóp montażowych przeznaczonych do montażu na relingu tradycyjnym (belki należy dokupić oddzielnie).

WIZUALIZACJA POŁĄCZENIA BELEK STALOWYCH I ALUMINIOWYCH ORAZ STÓP CAM TOTUS:

Produkty podobne

Cam Totus zestaw stopy + kit 40004
Zestaw 4 stóp wraz kitami montażowymi systemu CAM Totus. Tanie, ale solidne rozwiązanie do przewozu bagażu na dachu.

UWAGA! Aby skompletować bagażnik do swojego pojazdu potrzebujesz jeszcze odpowiedniej długości belek, sprawdź dobór w naszej wyszukiwarce.
Szukaj