StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Aurilis belki stalowe 107 cm (nr kat. 507)

Aurilis
 
Zestaw 2 belek stalowych systemu Aurilis Original.

UWAGA! Aby skompletować bagażnik do swojego pojazdu potrzebujesz jeszcze odpowiednich stóp oraz ewentualnie zestawu dopasowującego, sprawdź dobór w naszej wyszukiwarce.

lista partnerow

Dla łatwego i intuicyjnego doboru bagażnika przygotowaliśmy odpowiednie narzędzie, kliknij i sprawdź jak łatwo jest dobrać bagażnik do Twojego auta.

Wybór bagażnika możesz zawsze skonsultować z nami. Pracownicy naszego sklepu służą radą w doborze odpowiedniego modelu do Twojego pojazdu i pod kątem twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.


O PRODUKCIE

Bagażniki bazowe Aurilis charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Jeśli nie chcesz dużo inwestować a przy okazji nabyć produkt dobrej jakości to jest to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Belki Aurililis wykonane są z stalowej rury z antypoślizgową powłoką PVC. Gumowy profil, poza funkcją zabezpieczającą poprawia także aerodynamikę zapobiegając nieprzyjemnemu "gwizdaniu" podczas jazdy. Na końcach belek umieszczono specjalną skalę, która ułatwia równe umieszczenie ich na stopach.

Belki Aurilis Orignal to zwarta, estetyczna konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości tworzyw, która przy zastosowaniu wszystkich elementów wskazanych przez wyszukiwarkę gwarantuje, że montaż bagażnika odbędzie się bezproblemowo.

Nośność bagażnika bazowego opartego o elementy Aurilis Original wynosi maksymalnie 100 kg i może być ograniczona przez producenta pojazdu w jego specyfikacji (aby sprawdzić maksymalną nośność dachu sprawdź instrukcję obsługi auta).

Oferowany produkt to kompletny zestaw 2 belek stalowych.WIZUALIZACJA POŁĄCZENIA STÓP AURILIS ORIGINAL ORAZ BELEK STALOWYCH:

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili: Aurilis belki stalowe 107 cm (nr kat. 507), kupili również:

Cam Totus zestaw stopy + kit 40004
Zestaw 4 stóp wraz kitami montażowymi systemu CAM Totus. Tanie, ale solidne rozwiązanie do przewozu bagażu na dachu.

UWAGA! Aby skompletować bagażnik do swojego pojazdu potrzebujesz jeszcze odpowiedniej długości belek, sprawdź dobór w naszej wyszukiwarce.
Szukaj