StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Aurilis Original stopy niezamykane 500 (zamek jako opcja)

Aurilis
 
Zestaw 4 stóp Aurilis Original. Wraz z belkami i zestawem dopasowującym (oba elementy do dokupienia oddzielnie) tworzą kompletny bagażnik bazowy.

W celu zabezpieczenia bagażnika przed kradzieżą zalecamy dokupienie zamków.

UWAGA! Aby skompletować bagażnik do swojego pojazdu potrzebujesz jeszcze belek oraz zestawu dopasowującego, sprawdź dobór w naszej wyszukiwarce.

lista partnerow

Dla łatwego i intuicyjnego doboru bagażnika przygotowaliśmy odpowiednie narzędzie, kliknij i sprawdź jak łatwo jest dobrać bagażnik do Twojego auta.

Wybór bagażnika możesz zawsze skonsultować z nami. Pracownicy naszego sklepu służą radą w doborze odpowiedniego modelu do Twojego pojazdu i pod kątem twoich potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.


O PRODUKCIE

Bagażniki bazowe Aurilis charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Jeśli nie chcesz dużo inwestować a przy okazji nabyć produkt dobrej jakości to jest to rozwiązanie skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Stopy Aurilis Orignal to zwarta, estetyczna konstrukcja, wykonana z wysokiej jakości tworzyw, która przy zastosowaniu wszystkich elementów wskazanych przez wyszukiwarkę gwarantuje, że montaż bagażnika odbędzie się bezproblemowo.

Szczególnie zalecamy zakup bagażnika Aurilis wraz z belkami aluminiowymi, które zapewniają lepszą aerodynamikę oraz posiadają rowek T, który znacznie ułatwia montaż większości bagażników rowerowych, kajakowych oraz narciarskich będących na rynku.

Nośność bagażnika bazowego opartego o elementy Aurilis Original wynosi maksymalnie 100 kg i może być ograniczona przez producenta pojazdu w jego specyfikacji (aby sprawdzić maksymalną nośność dachu sprawdź instrukcję obsługi auta).

Oferowany produkt to kompletny zestaw 4 stóp montażowych.

WIZUALIZACJA POŁĄCZENIA STÓP AURILIS ORIGINAL ORAZ BELEK ALUMINIOWYCH (NASZA REKOMENDACJA):WIZUALIZACJA POŁĄCZENIA STÓP AURILIS ORIGINAL ORAZ BELEK STALOWYCH:

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili: Aurilis Original stopy niezamykane 500 (zamek jako opcja), kupili również:

Aurilis Original zamki (komplet 4 szt.)
Komplet 4 zamków przeznaczonych do montażu w stopach bagażników linii Aurilis Original. Zamki zabezpieczają bagażnik przed kradzieżą.

W obiegu jest kilkadziesiąt rodzai kluczy i wkładek, klient zamawiając ten produkt otrzymuje losowo jeden z kompletów. Dzięki dużej ilości rodzajów kluczy prawdopodobieństwo napotkania na dwa bagażniki dające się otworzyć tym samym kluczem jest bardzo niskie.
Cam Totus zestaw stopy + kit 40004
Zestaw 4 stóp wraz kitami montażowymi systemu CAM Totus. Tanie, ale solidne rozwiązanie do przewozu bagażu na dachu.

UWAGA! Aby skompletować bagażnik do swojego pojazdu potrzebujesz jeszcze odpowiedniej długości belek, sprawdź dobór w naszej wyszukiwarce.
Szukaj