StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Midland BT NEXT Conference TWIN

Alan-Midland
 
BT NEXT Conference, to najnowsza generacji interkomów firmy Midland przeznaczonego dla motocyklistów. Stereofoniczny interkom BT NEXT Conference wyposażony w Bluetooth, umożliwia komunikację pomiędzy 4 motocyklistami w trybie konferencji oraz pomiędzy 6 motocyklistami w rozmowie w parach. Posiada zasięg do 1,6 kilometra i pracuje w pełnym dupleksie.

Więcej o produkcie


Wyposażony w funkcję "UNIVERSAL INTERCOM – INTERKOM UNIWERSALNY", pozwala na dokonywanie połączeń pomiędzy nim a innymi, markowymi interkomami, pracującymi w pełnym dupleksie.

Midland BT Next Conference dzięki technologii Bluetooth współpracuje z nadajnikiem zdalnego sterowaniaMidland BT Remote (do kupienia oddzielnie). Dzięki niemu można zarządzać wszystkimi funkcjami bezpośrednio z kierownicy motocykla, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek połączeń przewodowych i bez rozpraszania uwagi podczas jazdy.

Midland BT Next Conference ma wbudowaną, składaną antenę, odbiornik radiowy FM z funkcją RDS, a dzięki technologii Bluetooth umożliwia połączenie z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami MP3 oraz systemami nawigacji satelitarnej GPS, a także między motocyklistami (motocykl-motocykl), oraz między kierowcą a pasażerem.

BT NEXT C jest modelem Midlanda z serii interkomów Bluetooth 3.0 + DSP bezprzewodowym systemem multimedialnym dla motocyklistów.

Dla łączności grupowej, bez ograniczeń co do ilości uczestników, Midland BT Next może być podłączony do radiotelefonu Midland G8BT, co zapewnia łączność radiową nawet o zasięgu do 12 kilometrów.

Zalety

 • tryb konferencyjny dla maksymalnie 4 motocyklistów w jednym momencie
 • interkom dla maksymalnie 6 motocyklistów
 • zasięg nawet do 1,6 km
 • możliwość podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych wykorzystujących technologię Bluetooth – telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 i system nawigacji satelitarnej GPS
 • technologia AGC – automatycznie reguluje poziom głośności w słuchawkach w stosunku do szumu zewnętrznego i prędkości jazdy
 • protokół stereo A2DP dla muzyki stereo
 • wbudowany, stereofoniczny odbiornik radiowy FM z funkcją RDS – pamięć 6 stacji
 • składana antena
 • aktualizacja oprogramowania za pomocą USB
 • aktywacja głosowa VOX – pozwala na inicjowanie połączenia intecomowego, odbieranie i inicjowanie rozmów telefonicznych za pomocą wybierania głosowego
 • głosowy status wiadomości (status wiadomości głosowych)
 • 2 zestawy montażowe (płyta z taśmą samoprzylepną i zacisk skręcany)
 • dwa typy mikrofonów (mikrofon na elastycznym ramieniu i mikrofon przewodowy)
 • pasuje do każdego rodzaju kasku
 • standardowa ładowarka USB
 • wodoszczelność IPX4

Produkty podobne

Cardo Scala Rider PackTalk
Kod promocyjny: WIOSNA2017
PACKTALK™ zapewnia połączenie konferencyjne maksymalnie z 10 motocyklistami w trybie full-duplex. Posiada technologie DMC a jego maksymalny zasięg to 5 km. Zestaw pojedynczy.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Midland BT REMOTE
Bezprzewodowe, zdalne sterowanie, zakładane na kierownicę współpracujące z inerkomami BT Next, BT X1, BT X2.
Cardo Scala Rider PackTalk DUO
Kod promocyjny: WIOSNA2017
PACKTALK™ zapewnia połączenie konferencyjne maksymalnie z 10 motocyklistami w trybie full-duplex. Posiada technologie DMC a jego maksymalny zasięg to 5 km. Zestaw podwójny.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Motul SPECIFIC 505 01 502 00 505 00 5W40 5L
W pełni syntetyczny olej silnikowy dedykowany zwłaszcza do silników o stałych przebiegach pomiędzy wymianami oleju (15 000 km w Europie) napędzanych silnikami TDI lub Turbodiesel zarówno z pompowtryskiwaczami (Volkswagen PD), jak i klasycznymi z pompą wtryskową bez filtrów cząstek stałych (DPF), lub dla silników benzynowych.
Szukaj