StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Inter Pack Slider 945 (6 par nart lub 4 deski)

Inter Pack
 
Aluminiowy uchwyt, który posiada możliwość jego wysunięcia poza obrys pojazdu, co ułatwia montaż sprzętu.

lista partnerow

O PRODUKCIE
  • Dolna szyna uchwytu wysuwa się poza obrys samochodu, dzięki czemu załadunek nart i snowboardów jest znacznie ułatwiony.
  • Uchwyt doskonale sprawdza się w przypadku samochodów o wysokich nadwoziach typu SUV cz VAN, ale funkcję wysuwania docenią także użytkownicy aut o standardowej wysokości.
  • Występuje możliwość regulacji wysokości, co pozwala na przewiezienie w uchwycie nawet nart o wysokich wiązaniach.
  • Uchwyt można zamontować na każdym bagażniku bazowym. W zestawie znajdują się zarówno obejmy do belek stalowych jaki i wsuwki T do montażu na belkach aluminiowych.
  • Wykonany z aluminium i w pełni zabezpieczonych zamkami
  • Duża przestrzeń robocza 61 cm mieści około 6 par nart klasycznych, 5 carvingowych lub 4 snowboard (przed zakupem prosimy o porównanie wymiarów Państwa nart lub snowboardów, aby upewnić się, że żądana ilość sprzętu pomieści się w uchwycie)
  • Duży, wygodny przycisk do obsługi mechanizmu - ułatwia otwieranie uchwytu nawet w grubych zimowych rękawicach. Po otwarciu bagażnika jego górne ramiona przytrzymywane są przez sprężyny, pozwala to na bezproblemowy załadunek nart i snowboardów.DANE TECHNICZNE

Pojemność, narty klasyczne: 6 pary
Pojemność, narty carvingowowe: 5 pary
Pojemność, deski snowboardowe: 4
Zamknięcie nart w uchwycie: Tak
Zamknięcie uchwytu na bagażniku bazowym: Tak
Wysuwany: Tak
Wsuwki (T-profil): Tak
Przestrzeń ładunkowa: 61 cm
Mocowanie: Belki prostokątne, Belki owalne oraz w kształcie skrzydła (z wykorzystaniem kanału montażowego T, adaptery w zestawie)

PREZENTACJA VIDEO

Produkty podobne

Mont Blanc McKinley (4 pary nart lub 2 deski)
Szeroki, aluminiowy uchwyt przystosowany do przewozu 4 par nart lub 2 snowboardów (przestrzeń robocza chwytu to 45 cm). Duży, wygodny przycisk umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie uchwytu, nawet w rękawicach. Montaż nie wymaga użycia narzędzi.
Menabo Aconcagua (3 pary nart)
Włoski magnetyczny uchwyt narciarski. Pomieści 3 pary nart (w tym carvingowych) lub 2 snowboardy. Montaż odbywa się bez narzędzi i na prawie każdym dachu pojazdu. W komplecie znajdują się dwa uchwyty magnetyczne. Magnetyczne mocowanie jest stabilne i bezpieczne. Rozwiązanie takie nie niszczy dachu pojazdu ani lakieru, ponieważ powierzchnia magnesu pokryta jest ochronną warstwą z tworzywa sztucznego.
Mont Blanc Everest (6 par nart lub 4 deski)
Szeroki, aluminiowy uchwyt przystosowany do przewozu 6 par nart lub 4 snowboardów (przestrzeń robocza chwytu to aż 65 cm). Duży, wygodny przycisk umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie uchwytu, nawet w rękawicach. Montaż nie wymaga użycia narzędzi.
Atera Nova (6 par nart lub 4 deski)
Najwyższej jakości uchwyt niemieckiej firmy Atera. Bardzo elegancki, o nowoczesnym kształcie, przystosowany do przewozu 6 par nart lub 4 snowboardów. W tym uchwycie bezpiecznie i wygodnie przewieziesz swój sprzęt do białego szaleństwa.
Inter Pack Silver Top (6 par nart lub 4 deski)
Wysokiej jakości aluminiowy uchwyt narciarski. Prosty w obsłudze, posiada możliwość zamknięcia na kluczyk zarówno nart w uchwycie, jak i samego uchwytu na bagażniku bazowym. Pomieści 6 par nart lub 4 deski snowboardowe.
Inter Pack Silver Top (5 par nart lub 2 deski)
Wysokiej jakości aluminiowy uchwyt narciarski. Prosty w obsłudze, posiada możliwość zamknięcia na kluczyk zarówno nart w uchwycie, jak i samego uchwytu na bagażniku bazowym. Pomieści 5 par nart lub 2 deski snowboardowe.
Inter Pack Silver Top (4 pary nart lub 2 deski)
Wysokiej jakości aluminiowy uchwyt narciarski. Prosty w obsłudze, posiada możliwość zamknięcia na kluczyk zarówno nart w uchwycie, jak i samego uchwytu na bagażniku bazowym. Pomieści 4 par nart lub 2 deski snowboardowe.
Szukaj