StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny
Produkt chwilowo niedostępny

Inter Pack Slider 945 (6 par nart lub 4 deski)

Inter Pack
 
Aluminiowy uchwyt, który posiada możliwość jego wysunięcia poza obrys pojazdu, co ułatwia montaż sprzętu.

lista partnerow

O PRODUKCIE
  • Dolna szyna uchwytu wysuwa się poza obrys samochodu, dzięki czemu załadunek nart i snowboardów jest znacznie ułatwiony.
  • Uchwyt doskonale sprawdza się w przypadku samochodów o wysokich nadwoziach typu SUV cz VAN, ale funkcję wysuwania docenią także użytkownicy aut o standardowej wysokości.
  • Występuje możliwość regulacji wysokości, co pozwala na przewiezienie w uchwycie nawet nart o wysokich wiązaniach.
  • Uchwyt można zamontować na każdym bagażniku bazowym. W zestawie znajdują się zarówno obejmy do belek stalowych jaki i wsuwki T do montażu na belkach aluminiowych.
  • Wykonany z aluminium i w pełni zabezpieczonych zamkami
  • Duża przestrzeń robocza 61 cm mieści około 6 par nart klasycznych, 5 carvingowych lub 4 snowboard (przed zakupem prosimy o porównanie wymiarów Państwa nart lub snowboardów, aby upewnić się, że żądana ilość sprzętu pomieści się w uchwycie)
  • Duży, wygodny przycisk do obsługi mechanizmu - ułatwia otwieranie uchwytu nawet w grubych zimowych rękawicach. Po otwarciu bagażnika jego górne ramiona przytrzymywane są przez sprężyny, pozwala to na bezproblemowy załadunek nart i snowboardów.DANE TECHNICZNE

Pojemność, narty klasyczne: 6 pary
Pojemność, narty carvingowowe: 5 pary
Pojemność, deski snowboardowe: 4
Zamknięcie nart w uchwycie: Tak
Zamknięcie uchwytu na bagażniku bazowym: Tak
Wysuwany: Tak
Wsuwki (T-profil): Tak
Przestrzeń ładunkowa: 61 cm
Mocowanie: Belki prostokątne, Belki owalne oraz w kształcie skrzydła (z wykorzystaniem kanału montażowego T, adaptery w zestawie)

PREZENTACJA VIDEO

Produkty podobne

Mont Blanc McKinley (4 pary nart lub 2 deski)
Szeroki, aluminiowy uchwyt przystosowany do przewozu 4 par nart lub 2 snowboardów (przestrzeń robocza chwytu to 45 cm). Duży, wygodny przycisk umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie uchwytu, nawet w rękawicach. Montaż nie wymaga użycia narzędzi.
Menabo Aconcagua (3 pary nart)
Włoski magnetyczny uchwyt narciarski. Pomieści 3 pary nart (w tym carvingowych) lub 2 snowboardy. Montaż odbywa się bez narzędzi i na prawie każdym dachu pojazdu. W komplecie znajdują się dwa uchwyty magnetyczne. Magnetyczne mocowanie jest stabilne i bezpieczne. Rozwiązanie takie nie niszczy dachu pojazdu ani lakieru, ponieważ powierzchnia magnesu pokryta jest ochronną warstwą z tworzywa sztucznego.
Mont Blanc Everest (6 par nart lub 4 deski)
Szeroki, aluminiowy uchwyt przystosowany do przewozu 6 par nart lub 4 snowboardów (przestrzeń robocza chwytu to aż 65 cm). Duży, wygodny przycisk umożliwia wygodne otwieranie i zamykanie uchwytu, nawet w rękawicach. Montaż nie wymaga użycia narzędzi.
Atera Nova (6 par nart lub 4 deski)
Najwyższej jakości uchwyt niemieckiej firmy Atera. Bardzo elegancki, o nowoczesnym kształcie, przystosowany do przewozu 6 par nart lub 4 snowboardów. W tym uchwycie bezpiecznie i wygodnie przewieziesz swój sprzęt do białego szaleństwa.
Inter Pack Silver Top (6 par nart lub 4 deski)
Wysokiej jakości aluminiowy uchwyt narciarski. Prosty w obsłudze, posiada możliwość zamknięcia na kluczyk zarówno nart w uchwycie, jak i samego uchwytu na bagażniku bazowym. Pomieści 6 par nart lub 4 deski snowboardowe.
Inter Pack Silver Top (5 par nart lub 2 deski)
Wysokiej jakości aluminiowy uchwyt narciarski. Prosty w obsłudze, posiada możliwość zamknięcia na kluczyk zarówno nart w uchwycie, jak i samego uchwytu na bagażniku bazowym. Pomieści 5 par nart lub 2 deski snowboardowe.
Inter Pack Silver Top (4 pary nart lub 2 deski)
Wysokiej jakości aluminiowy uchwyt narciarski. Prosty w obsłudze, posiada możliwość zamknięcia na kluczyk zarówno nart w uchwycie, jak i samego uchwytu na bagażniku bazowym. Pomieści 4 par nart lub 2 deski snowboardowe.

Klienci, którzy kupili: Inter Pack Slider 945 (6 par nart lub 4 deski), kupili również:

Inter Pack Quiet Q35 A
Bagażniki Inter Pack Quiet Advanced odróżniają się od standardowej linii tym, że ich stopy mocujące są podwyższone. Takie rozwiązanie może okazać się przydatne jeśli linia relingów i linia dachu w najwyższym punkcie stanowią w twoim aucie niemal jedną płaszczyznę. W takich sytuacjach, po zastosowaniu standardowego bagażnika Quiet może się okazać, że z racji niewielkiego prześwitu pomiędzy belką a dachem montaż niektórych uchwytów czy boksu dachowego może być utrudniony lub wręcz niemożliwy. Podwyższony bagażnik Advanced może okazać się także słusznym wyborem jeśli dany pojazd ma szyberdach, ponieważ jego otwarcie po zastosowaniu normalnej wersji bagażnika Quiet może okazać się niemożliwe, lub może nawet przy próbie otwarcia go, dojść na skutek kontaktu z belkami do uszkodzenia szyberdachu.
Szukaj