StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Zestaw głośnomówiący TomTom dla iPhone

TomTom
 
Możesz telefonować podczas jazdy, z przyjemnością, jaką daje wyraźny dźwięk rozmów po obydwu stronach linii. Bezpiecznie, wygodnie i bez używania rąk.

O produkcie


Telefonowanie w trybie głośnomówiącym - Bluetooth® zapewnia łączenie telefonu z zestawem samochodowym, umożliwiając bezpieczne nawiązywanie i odbieranie połączeń podczas prowadzenia pojazdu. Telefonowanie w trybie głośnomówiącym odbywa się z wykorzystaniem głośników i mikrofonu zestawu samochodowego. Funkcja ta działa nawet, gdy telefon nie jest zadokowany.

Mikrofon z przedłużaczem - Przybliż mikrofon, przypinając go do osłony przeciwsłonecznej lub do słupka nadwozia samochodu. Dzięki zmniejszeniu hałasu w tle dźwięk prowadzonych rozmów telefonicznych będzie jeszcze wyraźniejszy.

System Sound Boost - Wbudowany 2-watowy głośnik zapewnia wysoką jakość dźwięku w samochodzie. Głośny i wyraźny dźwięk rozmów.

Możliwość mocowania telefonu z osłoną - Wygodna, regulowana górna część uchwytu umożliwia mocowanie w uchwycie telefonów iPhone z osłoną i bez osłony.

Szybko działająca ładowarka - Szybkie ładowanie telefonu iPhone w czasie jazdy.

Łatwo dostępne przyciski odbierania i odrzucania połączeń przychodzących - Łatwo dostępne przyciski odbierania i odrzucania połączeń działają nawet, gdy telefon nie jest zadokowany. Podczas krótkich podróży, gdy nie potrzebujesz nawigacji, możesz odbierać i odrzucać połączenia przychodzące, nawet gdy masz telefon w kieszeni.

Menu głosowe i instrukcje mówione - Łatwe podłączenie telefonu za pomocą menu głosowego udzielającego instrukcji mówionych dotyczących parowania telefonu. Instrukcje mówione przeprowadzą Cię krok po kroku przez procedurę podłączania i zapewnią Ci informacje zwrotne, takie jak „telefon został podłączony” (dostępne języki: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, niderlandzki).

Eliminacja hałasu i pogłosu - Eliminacja hałasu i pogłosu zapewnia wyraźny dźwięk rozmów po obydwu stronach linii.

Uaktywnianie sterowania głosowego jednym dotknięciem - Gdy telefon jest podłączony za pomocą technologii Bluetooth®, wystarczy jedno dotknięcie, by uaktywnić Siri lub sterowanie głosowe telefonem. Teraz możesz bezpiecznie nawigować i telefonować, nie odrywając rąk od kierownicy i oczu od drogi.

Możliwość podłączania dwóch telefonów - Możliwość jednoczesnego podłączenia do zestawu samochodowego dwóch telefonów. Zarówno kierowca, jak i pasażer może nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne na trasie. Ponadto zestaw samochodowy zachowuje w pamięci do pięciu klawiszy skrótowych do automatycznego ponownego nawiązywania połączeń.

Możliwość ustawiania poziomo i pionowo - Złącze kulowe umożliwia ustawianie telefonu poziomo lub pionowo, w celu zapewnienia najdogodniejszego widoku.

Uchwyt ułatwiający dokowanie - Uchwyt ułatwiający dokowanie, ze zintegrowanym złączem. Szybkie wsuwanie telefonu bezpośrednio do uchwytu.

Dwojaki system mocowania - Mocowanie w najodpowiedniejszym miejscu w samochodzie: krążek samoprzylepny umożliwia mocowanie urządzenia zarówno na na desce rozdzielczej, jak i na przedniej szybie. To więcej możliwości, by zapewnić optymalne bezpieczeństwo i wygodę.

Kompatybilność - iPhone; iPhone 3G; iPhone 3GS; iPhone 4G; iPod touch; OS 3.0 lub nowszy

Produkty podobne

Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin eTrex
Uchwyt wyposażony w przyssawkę do zamocowania na szybie pojazdu, umożliwia regulację kąta pochylenia odbiornika i jego wysunięcia ku użytkownikowi. Uchwyt składa się z dwóch części: pokrywki pojemnika na baterie ze specjalnym zatrzaskiem oraz regulowanego "ramienia" z przyssawką (w przypadku urządzeń wyposażonych w slot kart pamięci może zajść potrzeba użycia oryginalnej pokrywki w połączeniu z dostarczonym w zestawie z urządzeniem zatrzaskiem). Zatrzask na pokrywce baterii można wykorzystać do montażu odbiornika w innych uchwytach: morskim lub rowerowym.
Podstawa uchwytu samochodowego Garmin Nuvi / Zumo / Dezl
Podstawa umożliwiająca instalację urządzenia nawigacyjnego w samochodzie bez konieczności korzystania z przyssawki, a jednocześnie bez ingerencji w deskę rozdzielczą. Podstawa wyposażona jest w giętką matę antypoślizgową, co uniemożliwia zsunięcie się jej z deski rozdzielczej. Ramię z przegubem kulowym ma możliwość złożenia, co ułatwia przechowywanie podstawy w schowku czy w bagażu.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Rino 1xx / 5xx
Uchwyt wyposażony w przyssawkę do zamocowania na szybie pojazdu, umożliwia regulację kąta pochylenia odbiornika i jego wysunięcia ku użytkownikowi. Uchwyt składa się z dwóch części: wyprofilowanego zaczepu ze specjalnym zatrzaskiem oraz regulowanego "ramienia" z przyssawką.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Nuvi 22xx
Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wyposażony w przyssawkę umożliwiającą instalację urządzenia na przedniej szybie pojazdu. Akcesorium składa się z dwóch części, połączonych ze sobą przegubem kulowym, co umożliwia regulację odchylenia urządzenia nawigacyjnego znajdującego się w uchwycie.
Uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu Garmin Nuvi 4.3 / 5 cali
Uchwyt oferuje alternatywę dla montażu na przedniej szybie i desce rozdzielczej oraz zapewnia lepszą widoczność. Uchwyt jest zgodny z niemal wszystkimi urządzeniami z wyświetlaczem o przekątnej 4,3 cala i 5 cali, zapewniając wygodny dostęp od urządzenia na wyciągnięcie ręki, natomiast umiejscowienie z boku gwarantuje lepszą widoczność drogi, czyniąc jazdę bezpieczniejszą dla wszystkich użytkowników drogi.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Zumo 3x0
Kompletny uchwyt samochodowy składający się z dwóch części - przyssawki z ramieniem zakończonym przegubem kulistym oraz obejmą z zatrzaskiem na urządzenie. Obejma posiada wyprofilowany kształt pozwalający na podpięcie kabla zasilającego z gniazda zapalniczniki. Obejma wyposażona jest w zatrzask uniemożliwiający wysunięcie się urządzenia z uchwytu.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin nuviCam
Zamocuj nüviCam na czas nawigowania. Zasilana podstawka magnetyczna ładuje urządzenie podczas nawigowania. Uchwyt wystarczy przymocować za pomocą przyssawki do szyby przedniej pojazdu lub innej gładkiej, płaskiej powierzchni. Zestaw obejmuje uchwyt z przyssawką i podstawkę magnetyczną.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Zumo 590
Kompletny uchwyt samochodowy składający się z dwóch części - przyssawki z ramieniem zakończonym przegubem kulistym oraz obejmą z zatrzaskiem na urządzenie wyposażoną w autonomiczny głośnik. Obejma posiada złącze szeregowe umożliwiające połączenie z urządzeniem oraz złącze miniUSB umożliwiające podpięcie kabla zasilającego z gniazda zapaliczniki lub odbiornika komunikatów drogowych GTM 35. Obejma wyposażona jest w zatrzask uniemożliwiający wysunięcie się urządzenia z uchwytu.
Uchwyt samochodowy aktywny z podstawą Garmin Nuvi
Mocowany na stałe uchwyt został zaprojektowany tak, aby zapewnić dużą wytrzymałość i stabilne mocowanie dla Twojego Nuvi w trakcie jazdy samochodem. Kiedy uchwyt nie jest wykorzystywany, regulowane ramię i kabel zasilający mini-USB można łatwo wyjąć za naciśnięciem przycisku, a w ich miejsce założyć pokrywkę ochronną, co jednocześnie pozwoli ukryć podstawę uchwytu. Instalowane pod kokpitem połączenia kablowe zapewniają doprowadzenie zasilania 12V do urządzenia poprzez uchwyt. Uchwyt nie jest kompatybilny z urządzeniami nüvi serii 600, 700 i 800 oraz urządzeniami z odbiornikami komunikatów drogowych (w przypadku zastosowania uchwytu z urządzeniem wyposażonym w odbiornik komunikatów drogowych należy uwzględnić fakt braku możliwości pozyskiwania informacji TMC).
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Nuvi 2xx
Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wyposażony w przyssawkę umożliwiającą instalację urządzenia na przedniej szybie pojazdu. Akcesorium składa się z dwóch części, połączonych ze sobą przegubem kulowym, co umożliwia regulację odchylenia urządzenia nawigacyjnego znajdującego się w uchwycie.
Dysk montażowy o średnicy 80 mm
Dysk montażowy umożliwia montaż uchwytu samochodowego z przyssawką na konsoli (kokpicie) pojazdu. Dysk montuje się na płaskiej powierzchni konsoli samochodowej za pomocą dwustronnej taśmy klejącej która znajduje się w komplecie.
Uchwyt na zagłówek HR
Uchwyt do montażu na zagłówkach, przydatny gdy chcemy zapewnić pasażerom rozrywkę w postaci multimediów i w pełni wykorzystać potencjał naszego urządzenia do nawigacji.
Uchwyt rowerowy MIO
Wysokiej jakości uchwyt rowerowy. Uchwyt zapewnia pełną swobodę w ustawieniu położenia nawigacji (kulowy przegub regulujący) oraz zapewnia stabilne mocowanie.

Jest to kompletny uchwyt razem z kilkoma dystansami w zestawie, tak aby można było dopasować i dobrze zamontować na większości kierownic.

Całość wyprodukowana została przez niemiecką firmę HR Herbert Richter, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz najwyższą wytrzymałość zastosowanych materiałów.
Szukaj