StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Zestaw głośnomówiący TomTom dla iPhone

TomTom
 
Możesz telefonować podczas jazdy, z przyjemnością, jaką daje wyraźny dźwięk rozmów po obydwu stronach linii. Bezpiecznie, wygodnie i bez używania rąk.

O produkcie


Telefonowanie w trybie głośnomówiącym - Bluetooth® zapewnia łączenie telefonu z zestawem samochodowym, umożliwiając bezpieczne nawiązywanie i odbieranie połączeń podczas prowadzenia pojazdu. Telefonowanie w trybie głośnomówiącym odbywa się z wykorzystaniem głośników i mikrofonu zestawu samochodowego. Funkcja ta działa nawet, gdy telefon nie jest zadokowany.

Mikrofon z przedłużaczem - Przybliż mikrofon, przypinając go do osłony przeciwsłonecznej lub do słupka nadwozia samochodu. Dzięki zmniejszeniu hałasu w tle dźwięk prowadzonych rozmów telefonicznych będzie jeszcze wyraźniejszy.

System Sound Boost - Wbudowany 2-watowy głośnik zapewnia wysoką jakość dźwięku w samochodzie. Głośny i wyraźny dźwięk rozmów.

Możliwość mocowania telefonu z osłoną - Wygodna, regulowana górna część uchwytu umożliwia mocowanie w uchwycie telefonów iPhone z osłoną i bez osłony.

Szybko działająca ładowarka - Szybkie ładowanie telefonu iPhone w czasie jazdy.

Łatwo dostępne przyciski odbierania i odrzucania połączeń przychodzących - Łatwo dostępne przyciski odbierania i odrzucania połączeń działają nawet, gdy telefon nie jest zadokowany. Podczas krótkich podróży, gdy nie potrzebujesz nawigacji, możesz odbierać i odrzucać połączenia przychodzące, nawet gdy masz telefon w kieszeni.

Menu głosowe i instrukcje mówione - Łatwe podłączenie telefonu za pomocą menu głosowego udzielającego instrukcji mówionych dotyczących parowania telefonu. Instrukcje mówione przeprowadzą Cię krok po kroku przez procedurę podłączania i zapewnią Ci informacje zwrotne, takie jak „telefon został podłączony” (dostępne języki: angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański, niderlandzki).

Eliminacja hałasu i pogłosu - Eliminacja hałasu i pogłosu zapewnia wyraźny dźwięk rozmów po obydwu stronach linii.

Uaktywnianie sterowania głosowego jednym dotknięciem - Gdy telefon jest podłączony za pomocą technologii Bluetooth®, wystarczy jedno dotknięcie, by uaktywnić Siri lub sterowanie głosowe telefonem. Teraz możesz bezpiecznie nawigować i telefonować, nie odrywając rąk od kierownicy i oczu od drogi.

Możliwość podłączania dwóch telefonów - Możliwość jednoczesnego podłączenia do zestawu samochodowego dwóch telefonów. Zarówno kierowca, jak i pasażer może nawiązywać i odbierać połączenia telefoniczne na trasie. Ponadto zestaw samochodowy zachowuje w pamięci do pięciu klawiszy skrótowych do automatycznego ponownego nawiązywania połączeń.

Możliwość ustawiania poziomo i pionowo - Złącze kulowe umożliwia ustawianie telefonu poziomo lub pionowo, w celu zapewnienia najdogodniejszego widoku.

Uchwyt ułatwiający dokowanie - Uchwyt ułatwiający dokowanie, ze zintegrowanym złączem. Szybkie wsuwanie telefonu bezpośrednio do uchwytu.

Dwojaki system mocowania - Mocowanie w najodpowiedniejszym miejscu w samochodzie: krążek samoprzylepny umożliwia mocowanie urządzenia zarówno na na desce rozdzielczej, jak i na przedniej szybie. To więcej możliwości, by zapewnić optymalne bezpieczeństwo i wygodę.

Kompatybilność - iPhone; iPhone 3G; iPhone 3GS; iPhone 4G; iPod touch; OS 3.0 lub nowszy

Produkty podobne

Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin eTrex
Uchwyt wyposażony w przyssawkę do zamocowania na szybie pojazdu, umożliwia regulację kąta pochylenia odbiornika i jego wysunięcia ku użytkownikowi. Uchwyt składa się z dwóch części: pokrywki pojemnika na baterie ze specjalnym zatrzaskiem oraz regulowanego "ramienia" z przyssawką (w przypadku urządzeń wyposażonych w slot kart pamięci może zajść potrzeba użycia oryginalnej pokrywki w połączeniu z dostarczonym w zestawie z urządzeniem zatrzaskiem). Zatrzask na pokrywce baterii można wykorzystać do montażu odbiornika w innych uchwytach: morskim lub rowerowym.
Podstawa uchwytu samochodowego Garmin Nuvi / Zumo / Dezl
Podstawa umożliwiająca instalację urządzenia nawigacyjnego w samochodzie bez konieczności korzystania z przyssawki, a jednocześnie bez ingerencji w deskę rozdzielczą. Podstawa wyposażona jest w giętką matę antypoślizgową, co uniemożliwia zsunięcie się jej z deski rozdzielczej. Ramię z przegubem kulowym ma możliwość złożenia, co ułatwia przechowywanie podstawy w schowku czy w bagażu.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Rino 1xx / 5xx
Uchwyt wyposażony w przyssawkę do zamocowania na szybie pojazdu, umożliwia regulację kąta pochylenia odbiornika i jego wysunięcia ku użytkownikowi. Uchwyt składa się z dwóch części: wyprofilowanego zaczepu ze specjalnym zatrzaskiem oraz regulowanego "ramienia" z przyssawką.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Nuvi 22xx
Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wyposażony w przyssawkę umożliwiającą instalację urządzenia na przedniej szybie pojazdu. Akcesorium składa się z dwóch części, połączonych ze sobą przegubem kulowym, co umożliwia regulację odchylenia urządzenia nawigacyjnego znajdującego się w uchwycie.
Uchwyt samochodowy na kratkę nawiewu Garmin Nuvi 4.3 / 5 cali
Uchwyt oferuje alternatywę dla montażu na przedniej szybie i desce rozdzielczej oraz zapewnia lepszą widoczność. Uchwyt jest zgodny z niemal wszystkimi urządzeniami z wyświetlaczem o przekątnej 4,3 cala i 5 cali, zapewniając wygodny dostęp od urządzenia na wyciągnięcie ręki, natomiast umiejscowienie z boku gwarantuje lepszą widoczność drogi, czyniąc jazdę bezpieczniejszą dla wszystkich użytkowników drogi.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Zumo 3x0
Kompletny uchwyt samochodowy składający się z dwóch części - przyssawki z ramieniem zakończonym przegubem kulistym oraz obejmą z zatrzaskiem na urządzenie. Obejma posiada wyprofilowany kształt pozwalający na podpięcie kabla zasilającego z gniazda zapalniczniki. Obejma wyposażona jest w zatrzask uniemożliwiający wysunięcie się urządzenia z uchwytu.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Zumo 590
Kompletny uchwyt samochodowy składający się z dwóch części - przyssawki z ramieniem zakończonym przegubem kulistym oraz obejmą z zatrzaskiem na urządzenie wyposażoną w autonomiczny głośnik. Obejma posiada złącze szeregowe umożliwiające połączenie z urządzeniem oraz złącze miniUSB umożliwiające podpięcie kabla zasilającego z gniazda zapaliczniki lub odbiornika komunikatów drogowych GTM 35. Obejma wyposażona jest w zatrzask uniemożliwiający wysunięcie się urządzenia z uchwytu.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Nuvi 40
Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wyposażony w przyssawkę umożliwiającą instalację urządzenia na przedniej szybie pojazdu. Akcesorium składa się z dwóch części, połączonych ze sobą przegubem kulowym, co umożliwia regulację odchylenia urządzenia nawigacyjnego znajdującego się w uchwycie.
Uchwyt samochodowy z przyssawką Garmin Nuvi 2xx
Uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego, wyposażony w przyssawkę umożliwiającą instalację urządzenia na przedniej szybie pojazdu. Akcesorium składa się z dwóch części, połączonych ze sobą przegubem kulowym, co umożliwia regulację odchylenia urządzenia nawigacyjnego znajdującego się w uchwycie.

Klienci, którzy kupili: Zestaw głośnomówiący TomTom dla iPhone, kupili również:

Organizer ORT-503 35 x 23 x 21 cm wzmocniony
Organizer ORT-503 posiada metalową ramę, która zwiększa jego sztywność przez co świetnie nadaje się do przechowywania cięższych przedmiotów takich jak butelki z płynami, narzędzia, kable rozruchowe etc. Posiada zamykanie od góry. Jego maksymalny wymiar to 35 x 23 x 21 cm, a kiedy nie jest używany można go łatwo złożyć. Organizer posiada pod spodem rzepy mocujące go do podłogi bagażnika. Rzep jest także umieszczony z boku, więc organizer można dodatkowo ustabilizować opierając go o nadkole lub o tył kanapy. Organizer ORT-503 posiada także uszy ułatwiające przenoszenie.
Osłony przeciwsłoneczne (2 szt)
Zasłonki te świetnie sprawdzą się w każdym samochodzie i poprawią Twój komfort podróżowania - dzięki osłonom wnętrze samochodu nagrzewa się znacznie wolniej. Montaż jest prosty i odbywa się za pomocą przyssawek. 2 zestawie znajdują się 2 sztuki, wymiary jednej to: 44 x 38 cm.
Wieszak na zakupy ACE-402
Zestaw dwóch wieszaków na zakupy montowanych do zagłówka. Praktyczne rozwiązanie ułatwiające transport toreb i siatek z zakupami.
Dysk montażowy o średnicy 80 mm
Dysk montażowy umożliwia montaż uchwytu samochodowego z przyssawką na konsoli (kokpicie) pojazdu. Dysk montuje się na płaskiej powierzchni konsoli samochodowej za pomocą dwustronnej taśmy klejącej która znajduje się w komplecie.
Uchwyt na zagłówek HR
Uchwyt do montażu na zagłówkach, przydatny gdy chcemy zapewnić pasażerom rozrywkę w postaci multimediów i w pełni wykorzystać potencjał naszego urządzenia do nawigacji.
Uchwyt rowerowy MIO
Wysokiej jakości uchwyt rowerowy. Uchwyt zapewnia pełną swobodę w ustawieniu położenia nawigacji (kulowy przegub regulujący) oraz zapewnia stabilne mocowanie.

Jest to kompletny uchwyt razem z kilkoma dystansami w zestawie, tak aby można było dopasować i dobrze zamontować na większości kierownic.

Całość wyprodukowana została przez niemiecką firmę HR Herbert Richter, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz najwyższą wytrzymałość zastosowanych materiałów.
Szukaj