THULE EasyFold XT Fix4Bike 3 966

Numer katalogowy: THULE EasyFold XT Fix4Bike 3 966
Bagażnik rowerowy do montażu na haku holowniczym. Pasuje tylko do haków z systemem Fix4Bike. Mieści trzy rowery. Posiada możliwość złożenia do niewielkich rozmiarów.
Identyfikator produktu: 0102637
EAN: 7313020092553
Kod producenta: 966500
EasyFold XT 3 w wersji Fix4Bike to pierwszy na rynku bagażnik rowerowy na hak przystosowany do użytku na hakach wyposażonych w dodatkowe wypusty stabilizujące bagażnik. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania uchwyt Thule EasyFold XT 3 F charakteryzuje się wyższą w porównaniu do standardowej wersji nośnością wynoszącą 66 kg, a także montuje się go o wiele szybciej. Nie bez znaczenia jest fakt, że dzięki temu rozwiązaniu zmniejszone jest ryzyko nieprawidłowego montażu. Co także istotne wersja Fix4Bike jest lżejsza od "standardowej" i waży 21,6 kg co należy uznać za dobry wynik wśród bagażników składanych.

Bagażnik na hak THULE EasyFold 966 mieści 3 rowery. Sprawdź wersję EasyFold XT 965 o pojemności 2 rowerów.

thule kraków strefakierowcy.pl

O produkcie - bagażnik rowerowy na hak THULE EasyFold XT F 3 966


Obecna o jakiegoś czasu na rynku linia bagażników Thule EasyFold XT ze względu na swoje możliwości jest interesującym wyborem dla osób poszukujących kompaktowego bagażnika zdatnego do przewiezienia szerokiej gamy rowerów.

Wraz z wprowadzeniem wersji Fix4Bike pole do zastosowania tego bagażnika zwiększa się jeszcze bardziej, ponieważ ten model posiada podwyższoną nośność. Wynosi ona 66 kg i jest to najwyższa nośność spośród bagażników przeznaczonych do transportu trzech rowerów. EasyFold XT 3 F jest więc w stanie przewieźć nawet 3 rowery elektryczne. Zwiększoną wytrzymałość uzyskano dzięki zastosowaniu nowego systemu montażu Fix4Bike.

Uwaga! Oglądana Wersja F 966 pasuje wyłącznie do haków posiadających specjalne wypusty stabilizujące na szyjce kuli haka.

Jeśli nie posiadasz haka Fix4Bike zapoznaj się z EasyFold XT w wersji do montażu na tradycyjnych hakach holowniczych.Co istotne jedno stanowisko rowerowe może być obciążone maksymalną masą 30 kg, więc na tym bagażniku przewieziesz także te najcięższe rowery elektryczne. Oczywiście wówczas maksymalne obciążenie pozostałych stanowisk zmniejsza się - musisz pamiętać, że łączna wytrzymałość bagażnika to 66 kg.

Jeśli chodzi o miłośników rowerów górski dobrą informacją jest także, że na platformie bez dodatkowych adapterów można przewozić rowery z oponami o szerokości do 3 cali (po zastosowaniu adaptera Thule XXL Fatbike Wheel Straps nawet do 4,7 cala). Ponadto dzięki szerokiemu rozstawowi podpór bagażnik nadaje się do przewozu rowerów o rozstawie osi do 130 cm.

platforma rowerowa thule easyfold xt f3 966


System składnia i rozkładania platformy jest łatwy w obsłudze: aby rozłożyć bagażnik wystarczy odciągnąć skrzydła platformy na boki.

bagażnik rowerowy na hak thule easyfold xt 966


Wersja na 3 rowery posiada w górnej części pasek, który może służyć jako uchwyt do ciągnięcia platformy, która w wersji 966 posiada również wbudowane kółka transportowe. Dzięki tym rozwiązaniom bagażnik możesz przewozić na podobnej zasadzie jak walizkę lotniczą.

Kolejnym praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w EasyFold XT F 3 966 jest zawieszka na której można umieścić wtyczkę zasilającą w czasie przechowywania lub transportowania.

bagażnik na hak thule easyfold xt 3


Wygodę korzystania z bagażnika Thule Easyfold XT F 3 966 można zwiększyć jeszcze bardziej dokupując rampę załadunkową, która znacznie ułatwia umiejscowienie rowerów na platformie. Kupując ten bagażnik warto rozważyć także zakup dedykowanego pokrowca.

Jeśli chodzi o udogodnienia związane z przewożeniem rowerów karbonowych to w tym bagażniku zastosowano zamykane na kluczyk gałki AcuTight. Sygnalizują one kliknięciem, gdy osiągną optymalną siłę mocowania. To rozwiązanie zapobiega odkształceniu ramy. Jest także możliwość dokupienia dodatkowych osłon Carbon Frame Protector chroniących ramę przed porysowaniem w celu kompletnego zabezpieczenia ramy karbonowej. Jeśli posiadasz rowery szosowe i chciałbyś dodatkowo zabezpieczyć obręcze przed uszkodzeniem przez paski mocujące koła możesz dokupić osłony 9772.

łapki mocujące ramęzabezpieczenie kół

Właściwości

 • Zgodność z systemem Fix4Bike zwiększającym nośność i ułatwiającym instalacje bagażnika na haku
 • Najwyższa nośność spośród bagażników przeznaczonych do przewozu 3 rowerów - 66 kg ładowności pozwala na przetransportowanie nawet 3 rowerów elektrycznych bez demontażu baterii (przed załadunkiem sprawdź dokładną wagę rowerów, aby nie przeciążyć bagażnika).
 • Niezwykle szybki montaż na kuli haka dzięki systemowi Fix4Bike - wystarczy nałożyć bagażnik na kulę a mechanizm sam zatrzaśnie się na niej.
 • Przemyślany mechanizm składania ułatwia montaż, obsługę i przechowywanie
 • Uchwyty do ram są odłączane, dzięki temu ich położenie można ustalić po umieszczeniu roweru na platformie. Innowacyjne, zabezpieczane zamkiem gałki Thule AcuTight sygnalizują dźwiękiem, gdy osiągną optymalną siłę mocowania.
 • Zarówno bagażnik na haku oraz przewożone rowery zabezpieczone są zamkami - wszystkie zamki obsługiwane są tym samym kluczem
 • Duża odległość pomiędzy uchwytami kół pozwala na przewóz także rowerów o większym rozstawie osi
 • Wysokiej jakości klamry zatrzaskowe i długie paski do mocowania kół ułatwiają transport rowerów wyposażonych w szerokie opony. Paski znajdujące się w standardowym wyposażeniu obejmują opony do 3 cali. Istnieje możliwość dokupienia pasków 985 umożliwiających transport rowerów o szerokości opony do 4.7 cala.
 • Dostęp do bagażnika samochodu jest możliwy także z rowerami zamontowanymi na platformie dzięki mechanizmowi odchylania
 • Ułatwiony transport pomiędzy samochodem a miejscem przechowywania dzięki wbudowanemu uchwytowi oraz kółkom transportowym
 • Bagażnik Thule EasyFold XT dostarczany jest jako produkt zmontowany fabrycznie, gotowy do użytku od razu po wyjęciu z pudełkaaukcje charytatywne

Dane techniczne


Pojemność: 3 rowery
Ładowność: 66 kg
Pasuje do kół o wymiarach: do 29 cali
Do rowerów elektrycznych: tak
Kompatybilne z ramą karbonową: tak, wymagany adapter Carbon Frame Protector
Maks. masa jednego roweru: 30 kg
Odstęp między rowerami: 22/19 cm
Wymiary: 123 x 83 x 86 cm
wymiary po złożeniu: 31 x 83 x 86 cm
Masa (kg): 21,6 kg
Pasuje do ram o średnicy (mm): 22-80
Maksymalna szerokość opony: 3" (4,7" z paskami Thule XXL Fatbike Wheel Straps)
Odłączane uchwyty ramy: tak
Montaż koła w regulowanych uchwytach: Pump buckles
Możliwość odchylania z rowerami: tak
Zamknięcie roweru w uchwycie: tak
Zamknięcie bagażnika na aucie: tak
Kompatybilność z One Key System: tak
Pasuje do aut z kołem zapasowym montowanym z tyłu: nie
Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi: tak
Światła tylne: tak
Wtyczka zasilająca: 13 pin (dostępny adapter 7/13 WESTFALIA 7/13)
Spełnia normę City Crash: tak
Atest TUV: tak

Instrukcja obsługi Thule EasyFold XT F 3 966

Prezentacja wideo THULE EasyFold XT F 3 966
zalety bagażnika thule easyfold xt 966


1. Odłączane uchwyty ramy są wyposażone w gałki optymalizujące siłę mocowania Thule Acu-Tight - po osiągnięciu optymalnej siły mocowania słychać kliknięcie.
2. Istnieje możliwość zastosowania składanej rampy 9334, która ułatwia umieszczenie rowerów na bagażniku.
3. Zastosowano wieszak na wtyczkę zasilającą.
4. Platforma wyposażona jest w oświetlenie zasilane wtyczką 13-sto pinową. Posiada światło cofania.
5. Mechanizm odchylania sterowany pedałem ułatwia dostęp do bagażnika auta także z zamontowanymi rowerami.
6. Długie paski do mocowania kół obejmują koła do 3". Istnieje możliwość dokupienia dłuższych 985.
7. W pełni składany dla łatwego montażu, obsługi i przechowywania. Najwyższa nośność: 66 kg.
8. System Fix4Bike - ułatwia instalacje bagażnika na haku, dodatkowo stabilizuje go zwiększając ładowność do rekordowych 66 kg.

bagażnik złożony


odchylania platformy thule easyfold xt 966platforma z zamontowanymi rowerami

bagażnik w całości


zabezpieczenie kół rowerumontaż na haku

bagażnik w użytkubagażnik w użytku


wypożyczalnia bagażników kraków

Produkty podobne

Uebler P32S
Seria bagażników rowerowych P posiada możliwość rozbudowy o jedno stanowisko transportowe po dokupieniu odpowiedniego adaptera. Model P32S standardowo mieszczący trzy rowery można rozbudować, po dokupieniu adaptera, do transportu czterech rowerów. Poza tym seria P zachowuje cechy charakterystyczne dla innych produktów marki Uebler: opatentowany system szybkiego mocowania, niezwykle niską wagę przy dużej nośności, doskonałą jakość jakość oraz wysoki poziom ergonomii.

Bagażnik na hak Uebler P32S mieści 3 rowery. Istnieje możliwość zwiększenia pojemności bagażnika do czterech rowerów poprzez dokupienie odpowiedniego adaptera

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Uebler i21
Bagażnik Uebler i21 to bagażnik przyjazny użytkownikowi pod każdym względem. Jest niezwykle lekki i posiada świetny system montażu więc jego instalacja to czysta przyjemność. Najwyższej jakości materiały użyte do jego wykonania gwarantują wieloletnią, bezawaryjną eksploatacje a przydatne dodatkowe akcesoria zwiększają jeszcze bardziej jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Bagażnik na hak Uebler i21 mieści 2 rowery.

Bagażnik występuje także w wersji z odchylaniem o 90 stopni.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Yakima JustClick 3
Nasza rekomendacja. Najbardziej innowacyjna platforma rowerowa dostępna na rynku. Najwyższa jakość wykonania oraz przemyślane i praktyczne rozwiązania sprawiają, że użytkowanie tego bagażnika to czysta przyjemność. Naszym zdaniem to najlepsza platforma rowerowa dostępna aktualnie na rynku, satysfakcja gwarantowana!

Bagażnik na hak Yakima JustClick 3 mieści standardowo 3 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania czwartego roweru.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Uchwyty rowerowe
Uebler i21 90°
Bagażnik w wersji z możliwością odchylania o 90 stopni. Jest to funkcja przydatna, jeśli bagażnik będzie używany na samochodzie z nisko zachodzącą klapą. Ta funkcja pozwoli wówczas na dostęp do bagażnika także z zamontowanymi rowerami. Oczywiście bagażnik w wersji 90° posiada wszystkie zalety swojego "normalnego" odpowiednika. Jest niezwykle lekki i posiada doskonały i niezwykle szybki system montażu. Doskonałej jakości materiały użyte do jego produkcji zapewniają długoletnią, bezawaryjną eksploatacje a przydatne dodatkowe akcesoria zwiększają jeszcze bardziej jego funkcjonalność i ergonomię.

Bagażnik na hak Uebler i21 90° mieści 2 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Yakima FoldClick 3
Nasza rekomendacja. Yakima FoldClick 3 - to bagażnik rowerowy z którego chce się korzystać. Niska masa, niewielkie gabaryty i niezwykle prosta obsługa sprawiają, że instalacja bagażnika na haku a następnie umieszczenie na nim rowerów to bułka z masłem. Jeśli jako użytkownik tego sprzętu podczas swoich rowerowych wypraw napotkasz rowerzystów, którzy na parkingu gimnastykują się, aby zdemontować lub zamontować bagażnik, założyć lub ściągnąć rowery, schować lub wyciągnąć bagażnik z auta - z pewnością polecisz im Yakima FoldClick.

Bagażnik na hak Yakima FoldClick 3 mieści 3 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
THULE VeloSpace XT 3 939 Black
Topowa platforma rowerowa Thule teraz jest także dostępna w wersji czarnej. Producent zdecydował o wprowadzeniu czarnych wersji niektórych bagażników, aby klient poza najwyższą jakością produktu otrzymał także możliwość wyboru koloru pod własne preferencje. Co istotne czarny kolor uzyskano dzięki anodyzacji aluminium - jest ono ciemne nie tylko z zewnątrz ale i wewnątrz, więc ewentualne rysy powstałe podczas użytkowania nie skutkują "prześwitywaniem" jasnego aluminium. Oczywiście funkcje bagażnika w wersji srebrnej i czarnej są identyczne. Bagażnik cechuje się nowoczesnym wyglądem i sam w sobie posiada innowacyjne rozwiązania. Ma między innymi możliwość przewożenia dodatkowego kosza bagażowego BackSpace XT. Długie aluminiowe szyny podpierające koła pozwalają na przewożenie wszelkiego rodzaju rowerów: począwszy od zjazdowych, poprzez rowery miejskie, szosowe, MTB aż po małe rowerki dziecięce. Najnowsza platforma Thule 939 jest lepiej przystosowana do transportu większych rowerów: teraz maksymalna waga jednego może wynosić do 30 kg (przy 60 kg ładowności całego bagażnika). Dostępna osobno rampa załadunkowa ułatwia umieszczenie na bagażniku cięższych lub większych rowerów. Opcjonalny dodatkowy adapter na czwarty rower jest podwójnie zabezpieczany zamkiem.

THULE VeloSpace XT 3 939 w wersji czarnej mieści 3 rowery.
Uebler X31S
Większy brat niezwykle udanego modelu X21s. Przy zwiększonej pojemności wciąż jest bardzo lekki (tylko 15,5 kg - najlepszy wynik na rynku wśród składanych bagażników premium). Przy tym charakteryzuje się sporą nośnością wynoszącą 54 kg, więc bez problemu przewieziesz na nim większość rowerów. Oczywiście jakość wykonania stoi na najwyższym poziomie.

Bagażnik na hak Uebler X31S mieści 3 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
Yakima JustClick 2
Nasza rekomendacja. Najbardziej innowacyjna platforma rowerowa dostępna na rynku. Najwyższa jakość wykonania oraz przemyślane i praktyczne rozwiązania sprawiają, że użytkowanie tego bagażnika to czysta przyjemność. Naszym zdaniem to najlepsza platforma rowerowa dostępna aktualnie na rynku, satysfakcja gwarantowana!

Bagażnik na hak Yakima JustClick 2 mieści standardowo 2 rowery.

Do platformy można dokupić adapter do zamontowania trzeciego roweru.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Uebler X21S
Z przyjemnością przedstawiamy Państwu bagażnik rowerowy Uebler X21S - niezwykle wygodne narzędzie do przewozu rowerów: lekkie, wytrzymałe i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Bagażnik na hak Uebler X21S mieści 2 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni
THULE VeloSpace XT 3 939
Szukasz uniwersalnego bagażnika najwyższej jakości? Z pewnością powinien zainteresować Cię Thule VeloSpace XT 939. To nowy, flagowy produkt w ofercie tego renomowanego producenta, jest następcą modelu EuroClassic. To co na pierwszy rzut oka odróżnia te dwa modele od siebie to wygląd, który w przypadku VeloSpace lepiej komponuje się z sylwetkami nowoczesnych pojazdów. Oczywiście modyfikacje nie ograniczyły się jedynie do kwestii wizualnych. Nowy model posiada możliwość przewożenia dodatkowego kosza bagażowego BackSpace XT. Szyny podpierające koła są teraz aluminiowe, ich długość pozwala na przewożenie na tym bagażniku wszelkiego rodzaju rowerów: począwszy od zjazdowych, poprzez rowery miejskie, MTB aż po małe rowerki dziecięce. Nowa platforma jest lepiej przystosowana do transportu większych rowerów: teraz maksymalna waga jednego może wynosić do 30 kg (przy 60 kg ładowności całego bagażnika). Do modelu VeloSpace XT istnieje także możliwość dokupienia rampy załadunkowej, która ułatwia instalację rowerów, a opcjonalny dodatkowy adapter na czwarty rower jest podwójnie zabezpieczany zamkiem.

THULE VeloSpace XT 3 939 mieści 3 rowery.
Uebler i31
Bagażnik Uebler i31 to bagażnik przyjazny użytkownikowi pod każdym względem. Jest niezwykle lekki i posiada świetny system montażu więc jego instalacja to czysta przyjemność. Najwyższej jakości materiały użyte do jego wykonania gwarantują wieloletnią, bezawaryjną eksploatacje a przydatne dodatkowe akcesoria zwiększają jeszcze bardziej jego funkcjonalność i wygodę użytkowania.

Bagażnik na hak Uebler i31 mieści 3 rowery.

KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ GRATIS WYSOKIEJ JAKOŚCI ADAPTER DO WTYCZKI ZASILAJĄCEJ 7/13 NIEMIECKIEJ FIRMY WESTFALIA ORAZ WIESZAK NA ŚCIANĘ UŁATWIAJĄCY PRZECHOWYWANIE.
Bezpłatny zwrot do 30 dni

Klienci, którzy kupili: THULE EasyFold XT Fix4Bike 3 966, kupili również:

Thule torba na bagaznik EasyFold XT 9344
Chroni Ciebie i samochód przed zabrudzeniem podczas transportu i przechowywania bagażnika rowerowego Thule EasyFold XT. Przeznaczona do bagażników Thule EasyFold XT 934 i EasyFold XT Fix4Bike 966.
Sonax do konserwacji elementów gumowych
Czyści i pielęgnuje wszystkie części gumowe w samochodzie i zachowuje ich elastyczność. Przedłuża żywotność gumy i ożywia kolory. Bez problemu czyści opony i gumowe dywaniki, przywracając im świeży wygląd. Zimą zapobiega przymarzaniu uszczelek w oknach i drzwiach.
SONAX Antyroszeniowy preparat do szyb
Czyści i pielęgnuje wszystkie elementy z tworzywa sztucznego we wnętrzu pojazdu. Działa antystatycznie, utrudnia osadzanie się kurzu i chroni plastik przed pękaniem. Doskonale nadaje się również do pielęgnacji elementów drewnianych. Nabłyszcza i pozostawia przyjemny, świeży zapach. Nie zawiera silikonu.
Atas Isol konserwuje styki elektryczne
Preparat przeznaczony do konserwacji połączeń i instalacji elektrycznych. Eliminuje wodę, zabezpiecza instalację przed wilgocią, korozja oraz niskimi temperaturami. Szczególnie zalecany w okresie jesieni i zimy.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13