Thule OutWay Platform 2 993

Numer katalogowy: OutWay993
Aluminiowa platforma do przewozu rowerów na klapie bagażnika Thule OutWay Platform 2 993.
Identyfikator produktu: 0101889
EAN: 091021218260
Kod producenta: 993001
Wraz z pojawieniem się platformy Thule OutWay 993 montowanej na klapie bagażnika ten sposób przewozu roweru staje się godną uwagi alternatywą do przewożenia rowerów na haku. Innowacyjny system montażu bezpieczny dla nowoczesnych samochodów oraz wysoka pozycja przewożonych rowerów zapewniająca pełną widoczność tablicy rejestracyjnej i świateł pojazdu (w większości przypadków) sprawiają, że za cenę stanowiącą mniej niż połowę zestawu hak+platforma na hak otrzymujesz wygodny w użytku bagażnik do optymalnego przewozu rowerów: z tyłu pojazdu. Podobnie jak najwyższe model bagażników na hak platforma OutWay 993 posiada gałki AcuTight do bezpiecznego montażu rowerów, także karbonowych. Zamki zabezpieczają zarówno uchwyt na klapie jak i rowery na nim przewożone.

thule kraków strefakierowcy.pl

rzut z przodu na uchwyt thule outway 993

O produkcie - platforma na klapę Thule OutWay 2 993

 • Ten uchwyt nie jest uniwersalny - to wada? Wprost przeciwnie. Znasz chyba przysłowie, że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do... Ten bagażnik pasuje do wybranych aut wskazanych przez producenta. Na każdym aucie, dla którego potwierdzono dopasowanie uchwyt był dokładnie sprawdzony. Jeśli w przewodniku Thule twój samochód jest wymieniony jako kompatybilny z tym bagażnikiem masz pewność, że montaż odbędzie się bez najmniejszego problemu.
 • Uchwyt jest w bezpieczny dla samochodu - jeśli przestrzegasz zasad montażu możesz być spokojny o stan karoserii swojego auta, nie ucierpi ona podczas używania tego bagażnika. Spojler auta, który jest potencjalnie najbardziej narażony na uszkodzenie jest chroniony dzięki zastosowaniu w gałce obsługującej naciąg sprzęgła. Kliknięciem sygnalizuje ono osiągnięcie optymalnej siły docisku.
 • Uchwyt jest niezwykle stabilny - maksymalne bezpieczeństwo zapewniają stalowe linki i elementy mocujące. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością i sztywnością. Oczywiście powierzchnie styku z samochodem są zabezpieczone gumowymi osłonami.
 • W najnowszym uchwycie Thule na klapę bagażnika znacznie poprawiono ergonomię. Bagażnik dostarczany jest w formie gotowej do użytku a sama instalacja na samochodzie jest łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Ogranicznik momentu dokręcenia zastosowany w gałkach, które obsługują mechanizm ściągający linki utrzymujące bagażnik zabezpiecza samochód przed uszkodzeniami, jakie mogłyby powstać poprzez użycie zbyt dużej siły podczas montażu.
 • Haki utrzymujące bagażnik na karoserii są optymalnie wyprofilowane i osłonięte gumą dla pełnego zabezpieczenia pojazdu. Ważne: będą one spełniać swoją funkcję jeśli powierzchnia, która znajdzie się pod nimi zostanie oczyszczona przed założeniem bagażnika.
 • Dzięki wysokiej pozycji bagażnika nie musisz martwić się o zgodną z przepisami widoczność tablicy rejestracyjnej i świateł. Oczywiście wyjątkiem będą tu samochody z oświetleniem umieszczonym na słupkach. W ich przypadku należy po zamontowaniu rowerów ocenić czy światła są wystarczająco widoczne, aby nie spowodować zagrożenia na drodze.
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa nie dotyczy jedynie sposobu montażu. Firma Thule zadbała także, aby jak najlepiej zabezpieczone były przewożone rowery. W gałkach łapek mocujących ramy zastosowano gałki AcuTight z ogranicznikiem siły docisku. Wydają one dźwięk kliknięcia, gdy zostanie osiągnięta optymalna siła docisku. Jest to duże udogodnienie zwłaszcza dla właścicieli rowerów karbonowych. Koła mocowane są za pomocą długich i mocnych pasków z ochraniaczami obręczy.
 • Na tym bagażniku przewieziesz 2 rowery o maksymalnym rozstawie osi do 127 cm oraz o wadzę do 15 kg każdy. Nie jest to nośność, która zadowoli użytkowników rowerów elektrycznych jednak większość pozostałych rowerów bagażnik ten z powodzeniem przetransportuje.
 • Pełne zabezpieczenie przeciwkradzieżowe - zamki znajdują się w gałkach mocujących rowery w uchwycie oraz sam bagażnik na aucie.
 • Niezwykle kompaktowe wymiary po złożeniu (24 x 78 x 54 cm) pozwalają na bezproblemowe przechowywanie: w aucie, garażu, mieszkaniu.
 • Klapę bagażnika można unosić z zamontowaną platformą Thule OutWay 2 933. Można to robić jednak wyłącznie w czasie, gdy nie znajdują się na niej rowery.
 • Produkt wykonany jest ze stali (główne elementy nośne), aluminium i wysokiej jakości tworzyw - zapewniają one długą i bezproblemową eksploatacje.
 • Przed zakupem należy potwierdzić kompatybilność z posiadanym samochodem przy pomocy konfiguratora dostępnego na stronie producenta.

uchwyt zamontowany na aucie


na samochodzie z otwartą klapąna samochodzie

aukcje charytatywne

Dane techniczne


Maksymalna liczba rowerów: 2
Ładowność: 30 kg
Maksymalna masa roweru: 15 kg
Wymiary: 59 x 127 x 120 cm
Wymiary po złożeniu: 24 x 78 x 54 cm
Masa: 12.5 kg
Średnica ramy: 22–80 mm
Odstęp pomiędzy rowerami: 18.5 cm
Maksymalna szerokość opony: 3 in
Maksymalny rozstaw kół: 1270 mm
Kompatybilne z ramą karbonową: tak, zalecany dodatkowy adapter 984
Światła tylne i tablica rejestracyjna są widoczne przy zamontowanych rowerach: tak
Zamek do przypięcia roweru do bagażnika: tak
Zamknięcie bagażnika na haku: tak
Thule "One Key System*": Dostępny opcjonalnie

Instrukcja obsługi Thule OutWay Platform 2 993

Prezentacja bagażnika rowerowego Thule OutWay Platform 2 993Instrukcja użytkowania platformy Thule OutWay 2 993
bagażnik rowerowy Thule OutWay 993


złożony


system mocowania


stabilne uchwyty


podwyższona platforma


gałki acutight


paski do kół


możliwość złożenia


możliwość otworzenia wraz z klapą


wypożyczalnia bagażników kraków

Produkty podobne

THULE BackPac 2 973
Wszechstronny bagażnik wysokiej klasy (na 2–4 rowery) przeznaczony do montażu na suvach, vanach, minibusach, hatchbackach i nadwoziach typu kombi.
Kod rabatowy - na klapę
Menabo Stand Up 3
Stalowo-aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Menabo Stand Up jest godnym polecenia produktem dla osób poszukujących alternatywy dla przewozu roweru na dachu a które w swoim aucie nie posiadają haka holowniczego. Mieści 3 rowery.
Peruzzo Pure Instinct Rear 3
Stalowy bagażnik rowerowy na klapę Como Pure Instinct to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. W standardzie posiada sztywne wsporniki do mocowania ram rowerów. Uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów, również fatbike. Bagażnik posiada funkcje składania, która ułatwia przechowywanie.
Peruzzo Firenze 3
Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Firenze 3 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. Uchwyt umożliwia przewóz 3 rowerów.
Menabo Stand Up 2
Stalowo-aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Menabo Stand Up jest godnym polecenia produktem dla osób poszukujących alternatywy dla przewozu roweru na dachu a które w swoim aucie nie posiadają haka holowniczego. Mieści 2 rowery.
Peruzzo Pure Instinct Rear 2
Stalowy bagażnik rowerowy na klapę Como Pure Instinct to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. W standardzie posiada sztywne wsporniki do mocowania ram rowerów. Uchwyt umożliwia przewóz 2 rowerów, również elektrycznych oraz fatbike. Bagażnik posiada funkcje składania, która ułatwia przechowywanie.
Peruzzo Firenze 2
Aluminiowy bagażnik rowerowy na klapę Firenze 2 to uniwersalny uchwyt na tylną klapę samochodu pasujący do różnych typów nadwozi. Uchwyt umożliwia przewóz 2 rowerów.
Aguri Advans 3
Bagażniki polskiej marki Aguri to produkty dobrej jakości w rozsądnej cenie. Szczególnie uchwyty rowerowe montowane na tylnej klapie auta prezentują bardzo korzystną relację ceny do jakości oferując w przedziale cenowym 400-500 zł więcej niż produktu zagranicznej konkurencji: posiadają wsporniki do wszystkich rowerów a także elementy aluminiowe, takie jak podpory kół, które zwiększają trwałość i przy okazji obniżają masę uchwytu. Bagażnik pasuje do wybranych modeli samochodów, przed zakupem sprawdź listę kompatybilności.
Skrobaczka do szyb Murska 580L - z rączką
Kto może znać się lepiej na produkcji skrobaczek niż Skandynawowie? Fińska skrobaczka Murska to prawdziwy pogromca szronu i lodu. Sekretem jej skuteczności jest mosiężne ostrze, które dzięki swej sztywności doskonale radzi sobie oczyszczaniem zamrożonej szyby. Ostrze jest wykonane oszlifowanego metalu i nie posiada ostrych krawędzi, więc nie ma ryzyka uszkodzenia szyby. Skrobaczka posiada dwustronną końcówkę - metalową do usuwania lodu i nagumowaną do usuwania jego resztek z szyby. Rączka ma długość 35 cm a szerokość skrobaka to 9 cm. Kolory wycieraczek wysyłane są losowo z powodu różnych dostaw jakie otrzymujemy.
Dywaniki gumowe Opel Astra J (2010-) RIGUM
Najwyższej jakości dywaniki renomowanej firmy Rigum, która od lat jest bezpośrednim dostawcą dywaników gumowych przeznaczonych na pierwsze wyposażenie do autach takich koncernów jak m. in. Audi, Opel, czy VW.

Oferowane dywaniki pochodzą od oficjalnego importera marki Rigum na Polskę, co jest gwarancją jakości i oryginalności.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13