Sprężyny wzmacniające zawieszenie Westfalia - Suzuki Vitara (10/2018 -)

Numer katalogowy: W_441001500001_00769
2x4 i 4x4
Identyfikator produktu: 0100156
Kod producenta: 441001500001
Wreszcie coś przeciwko osiadaniu tyłu samochodu – proste i skuteczne rozwiązanie. Westfalia-Automotive stworzyła serię inteligentnych systemów wzmocnienia zawieszenia. Wspomagają one standardowe zawieszenie za pomocą dodatkowej sprężyny zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Bardzo ważną informacją jest, że sprężyny działają tylko wtedy kiedy trzeba, w sposób progresywny. Nie powodują dyskomfortu podczas normalnej jazdy. Są one dodatkowymi sprężynami, które stosuje się razem ze sprężynami fabrycznymi. Zaczynają działać dopiero wtedy, kiedy rośnie obciążenie auta i fabryczne sprężyny zmniejszają swoją "wysokość".

W skład oferowanego zestawu wchodzą dwie sprężyny na tylną oś pojazdu.

haki holownicze westfalia kraków strefakierowcy.pl
Sprężyny wzmacniające zawieszenie Westfalia - zalety


Westfalia-Automotive opracowała program inteligentnych wzmocnionych resorów. Wspomagają one zawieszenie seryjne za pomocą dodatkowego wsparcia zawsze wtedy, gdy jest to konieczne, nie powodując dyskomfortu i efektu twardego zawieszenia podczas jazdy bez obciążenia.

W ekstremalnych warunkach, jak podczas nagłych manewrów wymijania przy dużej prędkości, załadowany pojazd zachowuje się znacznie lepiej, gdy wyposażony jest we wzmocnione resory.

W czasie licznych jazd testowych dało się odczuć lepsze panowanie nad pojazdem, pomimo dodatkowego 300-kilogramowego obciążenia. W ekstremalnych sytuacjach stanowi to niebagatelną różnicę: wypadek lub kamień z serca i dalsza jazda!

Wzmocnione resory są idealnym uzupełnieniem haka holowniczego od Westfalia-Automotive. Gwarantują bezpieczną i komfortową podróż z dużym obciążeniem.

Każdy resor został stworzony dla określonego modelu samochodu, co oznacza, że jest idealnie dopasowany. Można go szybko i bezproblemowo w zamontować w każdym warsztacie samochodowym.BEZ WZMOCNIONYCH RESORÓW

Ciężki ładunek może przeciążyć seryjne zawieszenie pojazdu – tył samochodu jedzie wówczas „na kolanach“. Skutki: dłuższe drogi hamowania, ryzyko poślizgu oraz kołysanie na zakrętach przy silnym bocznym wietrze oraz podczas manewrów wymijania. Dochodzą do tego jeszcze duże nierówności na jezdni, wyboje terenu oraz wyrwy. Same powody ku temu, by przy ciężkim obładowaniu Państwa pojazdu seryjne zawieszenie zostało wzmocnione.ZE WZMOCNIONYMI RESORAMI

Wzmocnione resory od Westfalia-Automotive są równie skuteczne, co proste. Dzięki swej dodatkowej sile uniemożliwiają pojazdowi „jazdę na kolanach”. Utrzymują samochód stabilnie na drodze i zapewniają lepszą przyczepność przednich kół oraz o bezpieczną drogę hamowania. Ułatwiają przewożenie ciężkich ładunków oraz minimalizują ryzyko kołysania naczep lub przyczep kempingowych.

BEZ SPRĘŻYN WSPOMAGAJĄCYCH

Ciężki ładunek może przeciążyć standardowe zawieszenie pojazdu – tył samochodu wówczas „osiada”. Skutek: mniejsza kontrola nad pojazdem utrudniająca podróżowanie. Bardzo niebezpieczny stan rzeczy podczas sytuacji awaryjnych.

ZE SPRĘŻYNAMI WSPOMAGAJĄCYMI

Sprężyny wspomagające firmy Westfalia-Automotive są zarówno skuteczne, jak i proste. Dzięki swej dodatkowej sile uniemożliwiają „osiadanie” tyłu pojazdu. Skutek: większa stabilność auta oraz przyczepy, zdecydowanie krótsza droga hamowania, lepsza sterowalność.


poradnik - haki holownicze westfalia

Produkty podobne

Dedykowana wiązka elektryczna Westfalia 13 pin - Suzuki Vitara (10/2018 -)
Zarówno przyczepa, jak i bagażnik rowerowy, muszą mieć własne oświetlenie, ponieważ zasłaniają światła samochodu. W tym celu należy podpiąć wtyczkę przyczepy lub bagażnika pod gniazdo elektryczne w samochodzie, na które przez zamontowaną w nim wiązkę elektryczną przenoszone są impulsy świateł. Wiązkę elektryczną należy zamówić osobno do każdego haka.

WERSJA 13-STO PINOWA - w pełni zgodna z najnowszymi regulacjami prawnymi - umożliwia użytkowanie światła wstecznego w przyczepie/bagażniku rowerowym, posiada możliwość przekazania stałego zasilania do przyczepy oraz podłączenia przewodu ładowania.
Dedykowana wiązka elektryczna Westfalia 13 pin - Suzuki Vitara (10/2018 -)
Zarówno przyczepa, jak i bagażnik rowerowy, muszą mieć własne oświetlenie, ponieważ zasłaniają światła samochodu. W tym celu należy podpiąć wtyczkę przyczepy lub bagażnika pod gniazdo elektryczne w samochodzie, na które przez zamontowaną w nim wiązkę elektryczną przenoszone są impulsy świateł. Wiązkę elektryczną należy zamówić osobno do każdego haka.

WERSJA 13-STO PINOWA - w pełni zgodna z najnowszymi regulacjami prawnymi - umożliwia użytkowanie światła wstecznego w przyczepie/bagażniku rowerowym, posiada możliwość przekazania stałego zasilania do przyczepy oraz podłączenia przewodu ładowania.
Hak holowniczy Westfalia automatycznie wypinany pionowo A40V - Suzuki Vitara (10/2018 -)
Hak typu A40V czyli wypinany pionowo. Tego typu hak holowniczy oferuje możliwość automatycznego wypinania bez użycia dodatkowych narzędzi. Dzięki temu w kilka chwil możesz przygotować swoje auto do transportu bagażnika rowerowego czy ciągnięcia przyczepy, a po zakończonej podróży łatwo zdemontować hak, aby nie przeszkadzał w codziennej eksploatacji auta. Jest to oryginalne, wymyślone przez firmę Westfalia rozwiązanie, które wciąż stanowi niedościgniony wzór pod względem ergonomii, jakości oraz poziomu dopasowania.

WAŻNA INFORMACJA: haki holownicze sprzedawane są bez wiązek elektrycznych. Kompatybilne rozwiązania wskazuje nasza wyszukiwarka. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z obsługą sklepu.
Bezpieczny stolik podróżnika Tuloko czarny
Rewelacyjny sposób na nudę w drodze. Dziecko na długo będzie miało zajęcie i rodzina bezstresowo dotrze do celu podróży. Przydaje się do rysowania, jedzenia, układania puzzli, oglądania książeczek oraz zabawy w trakcie podróży samochodem lub innym środkiem transportu.

Jedyny na rynku bezpieczny stolik do samochodu. Bezpieczny Stolik Podróżnika TULOKO przeszedł pozytywnie dynamiczny test zderzeniowy wykonany w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT.
Torba do samolotu Kjust AS17KG o pojemności 45 litrów
Wysokiej jakości torby Kjust zostały opracowane z myślą o różnych sposobach przemieszczania się, również aby ułatwić Ci pakowanie podczas podróży samolotem. Są dostępne w pięciu rozmiarach więc można dobrać model odpowiedni do tego, aby spełniał kryteria bagażu podręcznego w praktycznie każdej linii lotniczej.
Produkty sezonowe
Peruzzo Trail Angel czerwony - hol drążek do roweru dziecięcego
Świetne rozwiązanie dla dzieci rozpoczynających swoją przygodę z rowerem. Hol posiada kilka zastosowań. W czasie jazdy po drodze o dużym natężeniu ruchu można dzięki niemu podpiąć rowerek dziecka do roweru dorosłej osoby i bezpiecznie pokonać taki odcinek trasy. Jest także przydatny w sytuacjach, kiedy młody rowerzysta opadnie z sił podczas przejażdżki. Co istotne, po połączeniu rowerów kierownica roweru dziecięcego jest unieruchomiona i kieruje wyłącznie osoba dorosła. Hol Peruzzo Trail Angel przydaje się także podczas nauki jazdy. Co ważne, po złożeniu hol zajmuje mało miejsca, można go więc zabrać do plecaka i rozłożyć w razie potrzeby. Produkt posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV-GS.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA ADAPTERA DO ŁATWEGO PRZEPINANIA HOLU POMIĘDZY ROWERAMI CIĄGNĄCYMI.
Liqui Moly Engine Flush 300 ml - oczyszczacz silnika
Oczyszczacz silnika. Czyści silnik ze wszystkich szkodliwych osadów i resztek olei. Poprawia sprawność mechaniczną silnika poprzez rozpuszczenie osadów min. Osadu blokującego pierścienie tłokowe. Przeznaczony do silników benzynowych i Diesla. Zalecane jest oczyszczanie silnika przed każdą wymianą oleju.
Kupuj - Pomagaj
(12) 346 346 2 info@strefakierowcy.pl pn-pt: 9-17, sob: 9-13