Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Producent: Evolveo

EVOLVEO StrongPhone X1, wodoodporny Dual Sim telefon

EVOLVEO StrongPhone X1 jest przeznaczony dla wszystkich tych, którzy oczekują, że ich telefon komórkowy wytrzyma więcej niż inne dostępne na rynku. Zawsze można na nim polegać czy to na łonie natury, w czasie sportów, w pracowni czy w górach!

Praktyczny

Telefon oferuje możliwość korzystania z dwóch aktywnych kart SIM, ma aparat z matrycą 2 MPx, latarkę i baterię o dużej pojemności, która zapewni energię przez dłuższy czas po jednym naładowaniu.

Twardziel

Telefon jest odporny na wstrząsy i wybracje dzięki wzmocnionej wewnętrznej ramce i wytzymałej gumowanej obudowie. Wyświetlacz urządzenia został wykonany ze szkła utwardzanego o zwiększonej odporności na podrapanie i ciśnienie. Telefon jest również wodoszczelny - spełnia wymagania normy IP67 (1 metr słupa wody przez 30 minut).

Produkt w kolorze czarnym.

Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
Kod promocyjny: JESIEŃ2016
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj