Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Recaro Baza Isofix do fotelików Young Profi Plus i Young Expert Plus

Recaro
 
Baza umożliwiająca montaż fotelików Young Profi Plus i Young Expert Plus złączami ISOFIX.

O produkcie


Isofix jest odpowiadającym międzynarodowym normom systemem instalacji fotelików dziecięcych grup ECE 0+ i I, które posiadają własny system pasów. System współpracuje z odpowiednimi zamocowaniami połączonymi na stałe z karoserią samochodu. Pozwalają one na szybki i prosty montaż RECARO Isofix System, a jego regulowana podstawa służy jako pewna i stabilna baza dla RECARO Young Profi plus (do ok. 15 miesięcy) i RECARO Young Expert plus (od 9 miesięcy do ok. 4,5 roku).

Baza RECARO Isofix prawdziwy ewenement na rynku pasuje do dwóch fotelików RECARO, co oznacza, że może być używana przez niemal 5 lat!

Bezpieczeństwo

 • całkowicie pewny system zaczepów w punktach Isofix samochodu
 • niezależne od położenia punktów zaczepienia pasów dla dorosłych połączenie z karoserią
 • wizualny wskaźnik informujący, czy system został prawidłowo zamontowany
 • podstawa o stabilnej, metalowej konstrukcji
 • regulowana długość bazy pasująca do każdego samochodu
 • dodatkowa regulowana podpora stabilizująca bazę

Praktyczność

 • prosta instalacja fotelików RECARO Young Profi plus i RECARO Young Expert plus
 • łatwy i szybki montaż w większości samochodów fabrycznie wyposażonych w mocowania Isofix
 • zredukowanie do minimum ilości możliwych błędów w obsłudze
 • jednorazowa instalacja dla dwóch rodzajów fotelików: Young Profi plus i Young Expert plus co jest ewenementem na rynku fotelików dziecięcych
 • użytkowanie fotelików przeznaczonych na RECARO Isofix jako uniwersalnych w samochodach bez systemu Isofix - mocowanie za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa.

Produkty podobne

Baza na pasy do fotelika Romer Baby-Safe
Baza o nosidełek dla niemowląt zapewnia bezpieczną instalację w pojeździe. Baza dysponuje unikalnym systemem napinania pasów i umożliwia łatwy montaż w samochodzie. Wystarczy nacisnąć przycisk zwalniający, znajdujący się z przodu bazy i wyjąć nosidełko dla niemowląt, podczas gdy baza pozostaje w samochodzie.
Baza EasyFix do fotelików MAXI-COSI CabrioFix
Kod promocyjny: ZIMA2017
Baza do mocowania w samochodzie fotelika Cabrio Fix przy pomocy uchwtów ISOFIX. Wyposażona w podpórkę stabilizującą oraz trzy wskaźniki prawidłowego montażu fotelika na bazie, bazy w uchwytach ISOFIX oraz podpórki.
Baza z mocowaniem ISOFIX do fotelika Romer Baby-Safe
Nagradzana Baza ISOFIX zapewnia maksymalne bezpieczeństwo nosidełek dla niemowląt, ponieważ system ISOFIX minimalizuje błędy instalacyjne. Bazę pozostawia się w samochodzie, zamocowaną do punktów łączących ISOFIX w pojeździe, a nosidełko zaczepia lub odczepia od bazy w razie potrzeby.
Baza 2wayFix do fotelików MAXI-COSI Pebble, 2wayPearl
Kod promocyjny: ZIMA2017
Maxi-Cosi 2wayFix oferuje doskonałą bezpieczeństwo i najlepszą ochronę dziecku umożliwiając podróżowanie w pozycji tyłem do kierunku jazdy od narodzin do ok. 4 roku życia, co w lepszym stopniu chroni głowę i szyję dziecka.
_Kod Rabatowy - Wiosna

Klienci, którzy kupili: Recaro Baza Isofix do fotelików Young Profi Plus i Young Expert Plus, kupili również:

Wycieraczka Bosch AEROTWIN PLUS AR18U dł. 450 mm
W nowych modelach samochodów osobowych coraz częściej można spotkać bezprzegubowe wycieraczki Bosch Aerotwin. Obecnie wycieraczki te dostępne są również w sprzedaży na wtórnym rynku części zamiennych i przeznaczone są do samochodów wyposażonych fabrycznie w klasyczne wycieraczki.
Wycieraczka Bosch AEROTWIN PLUS AR21U dł. 530 mm
W nowych modelach samochodów osobowych coraz częściej można spotkać bezprzegubowe wycieraczki Bosch Aerotwin. Obecnie wycieraczki te dostępne są również w sprzedaży na wtórnym rynku części zamiennych i przeznaczone są do samochodów wyposażonych fabrycznie w klasyczne wycieraczki.
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
Kod promocyjny: ZIMA2017
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj