Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Ładowarka samochodowa Nokia DC-20

Nokia
 
Ładowarka samochodowa Nokia z 2 portami USB. Pozwala na jednoczesne ładowanie 2 urządzeń lub telefonów. W pakiecie kabel z końcówką microUSB.

O produkcie


Jeśli chcesz szybko i łatwo doładować swój telefon w podróży, to właśnie ładowarka DC-20 jest produktem, który musisz koniecznie mieć. DC-20 jest ładowarka uniwersalną- czyli jest kompatybilna z większością telefonów. Spełnia najwyższe standardy po to , aby zapewnić bezpieczeństwo i łatwość użytkowania.


Kompatybilność: większość urządzeń ze złączem micro USB

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili: Ładowarka samochodowa Nokia DC-20, kupili również:

Castrol Edge 0W40 Titanium FST 4L
Castrol EDGE 0W-40 wzmocniony TITANIUM FST™ zapewnia najlepsze osiągi dla nowoczesnych konstrukcji silników, które wymagają olejów o niskiej lepkości, które zapewniają najwyższy poziom ochrony.
Mobil 1 New Life 0W40 4L
Mobil 1 New Life 0W-40 to nowoczesny, w pełni syntetyczny olej silnikowy, wyprodukowany w oparciu o doskonałą formulację w której skład wchodzi nowoczesny pakiet dodatków uszlachetniających, stworzony przy wykorzystaniu technologii SuperSyn. Mobil 1 0W-40 posiada charakterystykę lepkościową zgodną z wymaganiami większości europejskich producentów samochodowych.
Szukaj