Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Garmin Zumo 210 Centralna Europa

Garmin
 
Model Zumo 210 wyposażony został w ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala . Dodatkowo urządzenie zostało całkowicie pozbawione zewnętrznych przycisków funkcyjnych. Wszystkie operacje w urządzeniu wykonuje się za pomocą ekranu dotykowego, który w połączeniu ze specjalnie przygotowanym menu ekranowym umożliwia obsługę również w rękawicach.

Urządzenie posiada możliwość przełączania trybów pracy (samochód, motocykl, skuter i pieszy), co pozwala na zmianę sposobu wyliczania tras do nawigacji.

W zakresie funkcji nawigacyjnych urządzenie oferuje funkcjonalność bardzo zbliżoną do Nüvi 765 - mamy więc do dyspozycji możliwość wyszukiwania celu podróży na podstawie danych zawartych w mapach (wyszukiwanie adresu, miejscowości, punktów POI itp), automatyczne i ręczne planowanie tras podróży , planowanie tras z wieloma punktami pośrednimi z funkcją ich ręcznego lub automatycznego sortowania w celu uzyskania optymalnej trasy.

Dostępne są również ustawienia nawigacji dotyczące unikania przez urządzenie określonych, predefiniowanych typów dróg w czasie wyznaczania tras oraz objazdów, a także funkcja szybkiej nawigacji do domu. Nie zapomniano również o możliwości rejestracji śladu przebytej trasy oraz dzienniku podróży.

Dodatkowo Zumo 210 oferuje użytkownikowi funkcje astystenta pasa ruchu (bez widoku skrzyżowań) . Zadaniem tej funkcji jest dokładne wskazanie pasa ruchu na skrzyżowaniach autostrad i dróg głównych, który należy zająć aby trafić we właściwy zjazd. Działanie tej funkcji jest ściśle uzależnione od danych zawartych w mapach, stąd może ona nie wskazywać pasów ruchu na wszystkich skrzyżowaniach.

Kolejną funkcją nawigacyjną, niedostępną dotąd w urządzeniach serii Zumo, jest nawigacja do zdjęć . Korzystając z serwisu internetowego Garmin Connect , możliwe jest wyszukanie i załadowanie do pamięci urządzenia zdjęć zawierających zapisane w nich informacje o pozycji uwiecznionego obiektu. W samym urządzeniu zdjęcie takie można następnie wybrać jako cel podróży, bez konieczności wyszukiwania np. dokładnego adresu. Zdjęcia można również powiązać z punktami ulubionymi zapisywanymi przez użytkownika w pamięci urządzenia.

Zumo 210 jest także przygotowany do obsługi baz własnych punktów POI , które najczęściej wykorzystywane są do informowania kierowcy o fotoradarach na drodze. Wystarczy pobrać z internetu taką bazę, a następnie zainstalować ją w pamięci urządzenia za pomocą aplikacji POI Loader, aby w pełni korzystać z wizualnych i dźwiękowych powiadomień.

Podobnie jak Zumo 550, tak i model 210 wyposażony został w Komputer podróży , który dostarcza pełnych statystyk związanych z pokonywaną trasą i wykorzystany może być równocześnie do nawigacji, ponieważ umieszczony został na nim kompas informujący o aktualnym kierunku ruchu. Funkcją powiązaną z komputerem podróży jest również funkcja monitorowania stanu paliwa . Funkcja ta zapewnia kierowcy np. korzystanie z ostrzeżeń o konieczności tankowania pojazdu.

Zumo przygotowany jest również do pracy z odbiornikiem komunikatów drogowych TMC. Jeśli korzystamy z takiego odbiornika, na wybranych obszarach Europy możemy otrzymać informacje o aktualnym stanie dróg, w tym korkach, wypadkach, warunkach drogowych, itp. Dane te, oprócz ich wyświetlenia na mapie, mogą posłużyć do zmiany wcześniej zaplanowanej trasy podróży, tak aby ominąć potencjalne miejsca spowolnienia bądź zatrzymania ruchu.

Zumo 210 wyposażony został w moduł Bluetooth umożliwiający sparowanie go ze słuchawkami Bluetooth stereo i odbieranie oraz prowadzenie rozmów w trakcie poruszania się na motocyklu.

Wśród funkcji dodatkowych znaleźć można przeglądarkę zdjęć , funkcję czas na świecie (umożliwia sprawdzenie aktualnego czasu w różnych strefach czasowych), słowniki (wymaga opcjonalnych kart pamięci ze słownikami), kalkulator oraz przeliczniki jednostek miar i walut.

Produkty podobne

Garmin Zumo 390LM Europa
Urządzenie stworzone przez motocyklistów dla motocyklistów, posiada wiele udogodnień dla użytkowników jednośladów.

Do każdej zakupionej nawigacji Garmin dogrywamy gratis najnowszą bazę fotoradarów.

Wszystkie produkty Garmin oferowane przez nas pochodzą od oficjalnego dystrybutora urządzeń marki Garmin na rynek polski.
Garmin Zumo 590LM Europa
Doskonała nawigacja motocyklowa z 5-calowym, czytelnym nawet w pełnym słońcu ekranem dotykowym przystosowanym do obsługi w rękawicach.
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
Kod promocyjny: ZIMA2017
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj