Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Microsoft klawiatura bezprzewodowa All-in-One N9Z-00022

Microsoft
 

Klawiatura Microsoft All-in-One to idealne urządzenie, które przyda się w salonie lub domowym biurze. Klawiatura jest wyposażona w pełnowymiarowy zestaw klawiszy oraz trackpad obsługujący multitouch. To połączenie zapewnia bardzo proste i łatwe pisanie, przesuwanie, przeciąganie i klikanie. Klawisze szybkiego dostępu można indywidualnie dostosować, dzięki czemu przeglądanie internetu, słuchanie ulubionej muzyki oraz oglądanie zdjęć i filmów jest na wyciągnięcie ręki. Wytrzymała i trwała konstrukcja klawiatury sprawia, że przetrwa ona trudy codziennego dnia.

Klawiatura kompatybilna z urządzeniami działającymi pod kontrolą Windows 7+


Cechy produktu:

  • zintegrowany, wielodotykowy trackpad zapewnia łatwą nawigację z obsługą gestów w trakcie korzystania z systemu Windows. Naciskaj, przeciągaj, powiększaj i klikaj z dużą łatwością

  • modyfikowalne klawisze dostępu do funkcji multimedialnych ułatwiają dostęp do muzyki, zdjęć oraz plików wideo

  • łatwy dostęp i wygodne korzystanie z regulacji głośności ułatwia korzystanie z plików multimedialnych

  • trwałe, wodoodporne wykończenie - zaprojektowana tak, aby była w stanie dalej funkcjonować nawet, gdy użytkownik przypadkowo ją upuści lub na nią usiądzie. Wodoodporna — wytrzyma przypadkowe zalanie

  • łączność bezprzewodowa - mając niezawodne połączenie bezprzewodowe o zasięgu 10 m, możesz swobodnie poruszać się po całym pomieszczeniu

Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
Kod promocyjny: JESIEŃ2016
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj