Opinie o Nas
StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Midland BT NEXT Conference TWIN

Alan-Midland
 
BT NEXT Conference, to najnowsza generacji interkomów firmy Midland przeznaczonego dla motocyklistów. Stereofoniczny interkom BT NEXT Conference wyposażony w Bluetooth, umożliwia komunikację pomiędzy 4 motocyklistami w trybie konferencji oraz pomiędzy 6 motocyklistami w rozmowie w parach. Posiada zasięg do 1,6 kilometra i pracuje w pełnym dupleksie.

Więcej o produkcie


Wyposażony w funkcję "UNIVERSAL INTERCOM – INTERKOM UNIWERSALNY", pozwala na dokonywanie połączeń pomiędzy nim a innymi, markowymi interkomami, pracującymi w pełnym dupleksie.

Midland BT Next Conference dzięki technologii Bluetooth współpracuje z nadajnikiem zdalnego sterowaniaMidland BT Remote (do kupienia oddzielnie). Dzięki niemu można zarządzać wszystkimi funkcjami bezpośrednio z kierownicy motocykla, bez konieczności dokonywania jakichkolwiek połączeń przewodowych i bez rozpraszania uwagi podczas jazdy.

Midland BT Next Conference ma wbudowaną, składaną antenę, odbiornik radiowy FM z funkcją RDS, a dzięki technologii Bluetooth umożliwia połączenie z telefonami komórkowymi, odtwarzaczami MP3 oraz systemami nawigacji satelitarnej GPS, a także między motocyklistami (motocykl-motocykl), oraz między kierowcą a pasażerem.

BT NEXT C jest modelem Midlanda z serii interkomów Bluetooth 3.0 + DSP bezprzewodowym systemem multimedialnym dla motocyklistów.

Dla łączności grupowej, bez ograniczeń co do ilości uczestników, Midland BT Next może być podłączony do radiotelefonu Midland G8BT, co zapewnia łączność radiową nawet o zasięgu do 12 kilometrów.

Zalety

 • tryb konferencyjny dla maksymalnie 4 motocyklistów w jednym momencie
 • interkom dla maksymalnie 6 motocyklistów
 • zasięg nawet do 1,6 km
 • możliwość podłączenia wielu urządzeń zewnętrznych wykorzystujących technologię Bluetooth – telefon komórkowy, odtwarzacz MP3 i system nawigacji satelitarnej GPS
 • technologia AGC – automatycznie reguluje poziom głośności w słuchawkach w stosunku do szumu zewnętrznego i prędkości jazdy
 • protokół stereo A2DP dla muzyki stereo
 • wbudowany, stereofoniczny odbiornik radiowy FM z funkcją RDS – pamięć 6 stacji
 • składana antena
 • aktualizacja oprogramowania za pomocą USB
 • aktywacja głosowa VOX – pozwala na inicjowanie połączenia intecomowego, odbieranie i inicjowanie rozmów telefonicznych za pomocą wybierania głosowego
 • głosowy status wiadomości (status wiadomości głosowych)
 • 2 zestawy montażowe (płyta z taśmą samoprzylepną i zacisk skręcany)
 • dwa typy mikrofonów (mikrofon na elastycznym ramieniu i mikrofon przewodowy)
 • pasuje do każdego rodzaju kasku
 • standardowa ładowarka USB
 • wodoszczelność IPX4

Produkty podobne

Cardo Scala Rider PackTalk
PACKTALK™ zapewnia połączenie konferencyjne maksymalnie z 10 motocyklistami w trybie full-duplex. Posiada technologie DMC a jego maksymalny zasięg to 5 km. Zestaw pojedynczy.
Midland BT REMOTE
Bezprzewodowe, zdalne sterowanie, zakładane na kierownicę współpracujące z inerkomami BT Next, BT X1, BT X2.
Cardo Scala Rider PackTalk DUO
Kod promocyjny: ZIMA2017
PACKTALK™ zapewnia połączenie konferencyjne maksymalnie z 10 motocyklistami w trybie full-duplex. Posiada technologie DMC a jego maksymalny zasięg to 5 km. Zestaw podwójny.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Recaro Monza Nova 2, kolor Saphir
Kod promocyjny: ZIMA2017
RECARO Monza Nova 2 to poprawiona wersja najnowszego fotelika niemieckiego koncernu RECARO. Monza Nova 2 jest zupełnie nową konstrukcją, przy projektowaniu której nadrzędnym celem było bezpieczeństwo dziecka. W wersji 2 wzmocnione zostały dodatkowo podłokietniki oraz ustabilizowano poduszki, które odpowiedzialne są za ochronę dziecka w przypadku uderzenia bocznego.

Fotelik Monza Nova 2 przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 roku życia (15-36kg) czyli do samego końca do którego dziecko powinno jeździć w foteliku samochodowym (zgodnie z przepisami ruchu drogowego w Polsce lub do osiągnięcia przez dziecko 150 cm wzrostu).

Fotelik mocowany jest 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Produkty firmy Recaro oferowane przez nasz sklep pochodzą od oficjalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę i objęte są gwarancją realizowaną na terenie naszego kraju.
_Kod Rabatowy - Wiosna
Mann W914/28
Filtr oleju renomowanej niemieckiej firmy Mann.

(zdjęcie produktu jest poglądowe, przy doborze filtra należy kierować się katalogiem do którego link można odnaleźć poniżej)
Szukaj