StrefaKierowcy.pl -
ul. Gersona 28, 30-818 Kraków, woj. małopolskie,
tel: (12) 346 346 2, info@strefakierowcy.pl
Rejestracja
Koszyk
0 szt., 0,00 PLN
Wyposażamy twój pojazd i Ciebie w podróży
od 2008 roku
Tysiące produktów, najlepsze marki, rewelacyjne ceny

Sirio Tajfun (53 cm)

Sirio
 
Antena montażowa o długości 53 cm. Antena Tajfun jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które poszukują dyskretnej anteny, która nie będzie zdradzać, że w samochodzie przewożone jest CB radio. Przeznaczona jest do montażu w miejscu fabrycznej anteny radiowej. Jest to antena helikalna, więc pomimo niedużej wysokości, przy poprawnym montażu oferuje przyzwoity zasięg odbioru, nawet to 7-8 km.

CHARAKTERYSTYKA:
 • Produkcja: Włochy
 • Częstotliwość: 27-28,5 MHz
 • Moc maksymalna: 10 W
 • Impedancja: 50 Ohm
 • SWR: 1 do 1.2
 • Długość: 530 mm
 • Długość przewodu: 5,5 m
 • Średnica otworu montażowego: fi 14 mm
 • Waga: 340 g

Produkty podobne

Sirio Titanium 1400 (140 cm)
Antena montażowa o długości 140 cm z możliwością regulacji kąta pochylenia. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
Sirio Super 9 (141 cm)
Antena montażowa o długości 141 cm z możliwością regulacji kąta pochylenia. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
Sirtel S-90 Rocky (98 cm)
Antena montażowa o długości 98 cm z możliwością regulacji kąta pochylenia. W komplecie znajdują się 4,5 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
Yosan Viper 900 NE (78 cm)
Antena montażowa o długości 78 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie. Anteny dla firmy Yosan produkuje włoska firma Sirio od wielu lat specjalizująca się w wytwarzaniu różnego rodzaju anten. Anteny Yosan by Sirio charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.
Sirio T3 27 (62 cm)
Antena montażowa o wysokości 62 cm. Możliwość składania. W zestawie z przewodem 4 m.
Sirio Snake 27 (112 cm)
Antena montażowa o wysokości 112 cm. Możliwość składania. W zestawie z przewodem o długości 4 m. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
Sirio Omega 27 (95 cm)
Antena montażowa o długości 95 cm z możliwością regulacji kąta pochylenia. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
Sirio Micro 30 S (30 cm)
Antena montażowa o długości 32 cm z możliwością regulacji kąta pochylenia. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
Yosan Viper Super 9 NE (155 cm)
Antena montażowa o długości 155 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie. Anteny dla firmy Yosan produkuje włoska firma Sirio od wielu lat specjalizująca się w wytwarzaniu różnego rodzaju anten. Anteny Yosan by Sirio charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.
Sirio Super 70 (70 cm)
Antena montażowa o długości 70 cm z możliwością regulacji kąta pochylenia. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie.
Yosan Viper 70 NE (70 cm)
Antena montażowa o długości 70 cm. W komplecie znajdują się 4 m przewodu RG 58. Wtyk do radia należy zakupić oddzielnie. Anteny dla firmy Yosan produkuje włoska firma Sirio od wielu lat specjalizująca się w wytwarzaniu różnego rodzaju anten. Anteny Yosan by Sirio charakteryzują się bardzo korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Klienci, którzy kupili: Sirio Tajfun (53 cm), kupili również:

SBH80 Black Sony Zestaw sł.bluetooth

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® SBH80

 • Najwyższej jakości dźwięk i wygoda noszenia.
 • Niezwykłe wzornictwo zestawu

Noś go ze sobą. Korzystaj

Zestaw SBH80 został zaprojektowany do codziennego noszenia w każdych warunkach. Jest dyskretny i pasuje do każdego ubioru. Noś go w pracy, w domu, w pomieszczeniach i na zewnątrz. Główna jednostka i obudowa słuchawek są odporne na zachlapania, więc nie musisz się przejmować deszczem. Noszony na szyi bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth® jest idealnie wyważony, a dwa niezwykle cienkie metalowe paski typu „smart memory” opierają się lekko o Twoje ramiona. Nawet nie zauważysz, że tam jest. Zestaw SBH80 dopasowuje się do Twojego ciała i nie opada.

Doskonała jakość dźwięku od Sony

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth® to najlepszy wybór — nie tylko dzięki wygodzie noszenia, najwyższej jakości wykonania i łatwości używania. Dźwięk ma doskonałą jakość. W zestawie SBH80 wykorzystano technologię poprawy dźwięku aptX® — wysokiej jakości kodek audio zapewniający doskonałą jakość dźwięku przesyłanego bezprzewodowo. Ciesz się muzyką o głębokich basach oraz czystych i wyraźnych sopranach.

Przełomowa technologia audio

Dzięki przetwornikom HD micro zestaw SBH80 zapewnia najwyższej klasy dźwięk o doskonałej czystości i częstotliwości. Dodatkowo specjalna podwójna obudowa z magnezu o wysokiej wytrzymałości zapewnia krystalicznie czysty dźwięk w średnim i wysokim zakresie częstotliwości oraz ogólną doskonałą jakość dźwięku. Kształt wkładek dousznych oraz materiały, z których są wykonane te fajne słuchawki, pozwalają na maksymalne wyciszenie szumu tła i innych dźwięków. Końcówki są idealnie dopasowane do ucha, dzięki czemu zapewniają największą przyjemność słuchania muzyki.

Najwyższa jakość rozmów

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® SBH80 obsługuje funkcję HD Voice. HD Voice czyli dźwięk szerokopasmowy umożliwia przesyłanie rzeczywistej barwy i tonu głosów rozmawiających osób. Ta technologia redukuje lub całkowicie wycisza szum tła, umożliwiając łatwe rozpoznawanie głosu. Zestaw SBH80 zawiera dwa mikrofony. Bez względu na to, jak obrócisz głowę, usta zawsze będą blisko mikrofonu, a rozmówca będzie słyszał Cię czysto i wyraźnie. Dyskretny alert wibracyjny głównej jednostki poinformuje Cię o połączeniu lub o powiadomieniu. Te najwyższej jakości słuchawki zapewniają wygodne i przyjemne wykonywanie połączeń.

Korzystaj z niego. Ułatw sobie życie

Aby włączyć i połączyć zestaw SBH80 ze smartfonem, po prostu dotknij telefonem głównej jednostki bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Bluetooth®. Ułatw sobie życie, korzystając z trybu bezprzewodowego. W chwili nadejścia połączenia naciśnij klawisz odbierania pod słuchawką. Zestaw SBH80 zawiera również dotykowe przyciski do zdalnego sterowania muzyką oraz przyciski do sterowania połączeniami oraz głośnością.

Wszechstronna kompatybilność

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® SBH80 jest kompatybilny z wszystkimi najpopularniejszymi smartfonami, tabletami i laptopami. Zestaw SBH80 obsługuje również łączność Bluetooth® Multipoint umożliwiającą połączenie go z więcej niż jednym urządzeniem naraz.

Jabra BT2045 Słuchawka Bluetooth
Nowy zestaw słuchawkowy Jabra BT2045 jest pomocny w wykonaniu zadań z napiętego harmonogramu dnia i umożliwia prowadzenie rozmów w drodze. Ten intuicyjnie zaprojektowany zestaw słuchawkowy Bluetooth® zapewnia proste łączenie z telefonem komórkowym i praktyczną obsługę.
SBH60 White Sony Słuchawki Stereo BT

Satysfakcja z dźwięku

Muzyka i połączenia

Ciesz się bezprzewodowym strumieniowym przesyłaniem dźwięku, gdziekolwiek jesteś. Jakość dźwięku jest doskonała, a wrażenia są niezapomniane. W chwili nadejścia połączenia wystarczy raz nacisnąć klawisz, aby je odebrać. Funkcja HD Voice zapewnia doskonałą jakość dźwięku podczas połączenia oraz skuteczną eliminację hałasu z otoczenia dzięki technologii redukcji szumów.

Uniwersalność

Zestawu SBH60 można używać z każdym smartfonem, tabletem, laptopem lub odtwarzaczem muzyki. Zestaw jest dostarczany wraz z przewodem audio 3,5 mm, dzięki któremu podłączysz go do urządzenia niewyposażonego w moduł Bluetooth®. Ciesz się najlepszymi wrażeniami z muzyki, filmów oraz gier. Rozmawiaj długo i wygodnie, korzystając z połączeń VoIP. Ciesz się czatem wideo tak długo, jak chcesz. Połączenie zestawu SBH60 z innym urządzeniem audio jest łatwe dzięki funkcji NFC. W przypadku urządzeń nieobsługujących funkcji NFC stosowane jest tradycyjne powiązanie Bluetooth.

Styl

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth® SBH60 świetnie komponuje się z każdym ubiorem. Jest dyskretny i wygodny nawet podczas długiego używania. Niezwykle łatwe w użyciu przyciski do sterowania połączeniami i muzyką znajdują się na lewej słuchawce. Rozmawiaj i ciesz się niezwykłą jakością dźwięku w dobrym stylu.

Produkt w kolorze białym.

Szukaj